Öğretmen 5. Bölüm son bölüm izle 2

Öğretmen 5. Bölüm son bölüm izle 2

Öğretmen 5. Bölüm son bölüm izle

 

 Başrollerini İlker Kaleli, Ceren Moray ve Serkan Keskin gibi önemli isimlerin oynadığı Öğretmen dizisi Televizyonlarda fırtına gibi estiriyor. Senaryosunu Merve Girgin'in yazdığı Yönetmen koltuğunda Koray Kerimoğlu'nun oturduğu Fox Tv''nin yeni dizisi çok şaşırtıyor. Lise öğretmeni olan Akif ( İlker Kaleli ) sınıfta intihar eden bir genç kadının 'neden intihar ettiğini ' öğrencilerine farklı bir şekilde anlatıyor. İlker Kaleli'nin bu denli başarılı bir oyunculuk sergilemesi izleyenleri oldukça şaşırtıyor. Ayrıca Serkan Keskin'in rolü tam oturuyor. Dizi Meksika'dan uyarlama olarak karşımıza geçiyor. Orjinal senaryoya sadık kaldığı ise apaçık bir şekilde ortada. Oyuncular teknik ekip Türkiye dizilerinden hemen sıyrılarak kendini ön plana atıyor. Öğretmen dizisi 5. bölümüyle ekranlara geliyor.

 

Öğretmen Dizisinin Reytingi Nasıl ?

Öğretmen dizisinin yapım şirketi: Mucize Doktor'dan tanıdığımız MF yapım. Son zamanlarda sürekli karşımıza çıkan MF yapım şirketinin yaptığı tüm dizilerin reytinglerinin yüksek olması şaşırtmasına rağmen başarılı. Yapım şirketinin birçok dizisi yayınlandığı gün ve saatte reyting listesinin zirvesine oturuyor. Öğretmen dizisi ise yayınlandığı günden bu yana reytnig listesinin ilk sıralarından yer alıyor. Dizi sağlam bir izleyici kitlesi ile yoluna devam ediyor.

 

Öğretmen Son Bölüm 5. Bölüm İzle

 

Öğretmen dzisi Çarşamba geceleri sat 20:00'da Fox Tv ekranlarında seyircisiyle buluşuyor. Yeni bölüm yayınlandıktan hemen sonra sitemizde sizlere paylaşacağız.

Bu yazı 14 MART 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız