Öğretmen 4. Bölüm İzle

Öğretmen 4. Bölüm İzle

Öğretmen 4. Bölüm İzle

 Fox Tv'nin başarılı dizisi Öğretmen ! Yyaın hayatına ayın başında başlayan bşaarılı dizisi gün geçtikçe büyüyor. Başrollerini ilker Kalelei, Ceren Mora ve Serkan Keskin gibi önemli ve değerli oyuncuların üstlendiği Fox dizisi 3. bölümüyle ekranlara geliyor. MF yapım tarafından yapımı üstlenilen Öğretmen dizisinin yönetmen koltuğunda Kory Kerimoğlu oturuyor. Dizinin senaristliğini Merve Girgin Aytekin kaleme alıyor. MF yapım son zamanlarda ürettiği alışılmışın dışında diziler ile dikkat çekiyor. MF yapım Mucize Doktor dizisininde yapımcısı. Öğretmen dizisi Amerikan uyarlaması olarak Türkiye'de izleyicilerle buluştu. MF yapım dizinin Amerika uyarlamasını Türkiye formatına çevirerek sevenleriyle buluşturdu.

 

 Öğretmen Dizisinin Hikayesi

 Öğretmen dizisinin hikayesi ise oldukça tuhaf.Öğretmen Akif Erdem ( İlker Kaleli ) öğrencilerine alışılmışın dışında bir öğretim şekli ile eğitim veriyor. Dizinin askiyon oranını oldukça doruklara çıkaran bu yapım, beğeniyle takip ediliyor.

 Öğretmen Dizisinin Reyting Sıralaması

Öğretmen dizisi şu ana kadar ilk iki bölümüyle yayınlanan gün ve saat'de ilk 5 sıralamaya girerek gözleri üzerine çekti. Tahminimizce Öğretmen dizisi ilk beş sıralamsını ilk sıraya çıkararak başarısına başarı ekleyecek. Dizinin kadrosu, rejisi ve hikayesi oldukça başarılı.

Bu yazı 09 MART 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız