Öğretmen 3. Bölüm İzle

Öğretmen 3. Bölüm  İzle

Öğretmen 3. Bölüm İzle

 

İlk bölümüyle ortalığı karıştıran Televizyon dizilerine karşı farklı bir yeri olan yeni bir yapımın geleceğini anlamıştık. Fox Tv ekranlarında yayınlanan başrollerini İlker Kaleli, Ceren Moray ve Serkan Keskin gibi önemli isimlerin başrolünü oynadığı Öğretmen dizisi 3. bölümüyle geliyor. MF Yapım tarafından yapımının karşılanan dizi ilk bölümleriyle oldukça ses getirdi. Dizinin yönemtenliğini Koray Kerimoğlu üstlenirken dizinin senaryosunu  Merve Girgin Aytekin üstleniyor. İlker Kalelinin eşsiz oyunculuğu ve senaryonun başarısı herkesiten taktir aldı. Ayrıca Serkan Keskin uzun bir süreden sonra tekrar bir diziyle ekranlara döndü. Serkan Keskin tiyatro ve sinema filmlerine yönelmişti.

 

Öğretmen Dizisinin Konusu

Hikayenin baş kahramanı olan fizik öğretmeni Akif Erdem ( İlker Kaleli ) talebelerine bir insanlık dersi vermek istemektedir. Yalnız Akif Öğretmen, bildiğimiz, alıştığımız öğretmenlerden daha değişik bir ders anlatma metodu kullanmaktadır.

 

Öğretmen 3. Bölüm İzle

Dizi Fox Tv ekranlarında yayınlandıktan hemen sonra sitemizde sizlerle paylaşacağız. Dilerseniz BURAYA tıklayarak'da canlı olarak izleyebilirsiniz. 

Bu yazı 07 MART 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız