Netfilix Türkiye Dizilerine Doymuyor

AŞK 101 : NETFLİX’TE TÜRKİYE’DEN YENİ BİR DİZİ

 

 

Netflix’te yeni Türkiye’den yeni bir dizinin başlayacağını duyar duymaz konusu ne? Kimler oynayacak? Ne zaman başlayacak? gibi soruların peşine düşenler için detayları yazımız da olacak. Oldukça renkli bir fragman ile ilk görüntülerin geldiği dizinin yayınlanan ilk fragmanını da içeriğimizde bulabileceksiniz.

 

NETFLİX’TE TÜRKİYE’DEN ÜÇÜNCÜ DİZİ

Dizi, film, anime ve belgeseller yayınlayan dünyaca ünlü platform olan Netflix Türkiye’den Hakan Muhafız ve Atıye’den sonra bir yapımı daha bünyesine eklemeye hazırlanıyor. Ay Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği dizinin senaristi Meriç Acemi olacak. Ocak 2020’de izleyici karşısına çıkacak olan Aşk 101’in yönetmen koltuğunda Deniz Yorulmazer ve Ahmet Katıksız oturacak.

AŞK 101’İN OYUNCU KADROSUN DA KİMLER OLACAK?

 

 

Çukur ve Vatanım Sensin dizilerinden tanıdığımız Kubilay Aka “Kerem” karakteriyle dizi de yer bulacak. Birçok tanıdık simanın yer alacağı Aşk 101’de Alina Boz’da “Eda” karakterine can verecek. Paramparça dizisiyle adından söz ettirmeye başlayan Alina şu aralar Elimi Bırakma dizisinde yer almaya devam etmektedir.Elimi Bırakma dizisinden bir oyuncu daha Aşk 101’de kendisine yer bulacak: İpek Filiz Yazıcı. Güzel oyuncu Aşk 101’de Işık rolüyle seyirciyle buluşacak.Osman karakteri ile karşımıza çıkacak olan bir diğer oyuncu da Kalp Atışı dizisinden hatırladığımız Selahattin Paşalı olacak.Birçok genç ve yetenekli oyuncuyu kadrosunda bulunduracak Aşk 101’in kadrosunda; Mert Yazıcıoğlu (Sinan), Pınar Deniz, Kaan Urgancıoğlu, Bade İşçil gibi dikkat çeken oyuncular yer alacak.Tüm izleyici kitlesi tarafından tanınan iki sima Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu Aşk 101’de dillere destan bir aşk ile karşımızda olacaklar.

 

AŞK 101’İN KONUSU NE OLACAK?

 

 

Çekimlerine Temmuz ayında başlanan ve ilk sezonu 8 bölüm olarak yazılan Aşk 101’in konusu, onlardan ayrılmalarını istemedikleri hocalarını okula yeni gelen basketbol koçuna aşık etmeleri ve aşık edebilirlerse hocalarının yanlarında kalacağı düşüncesiyle öğrencilerin giriştikleri bir dizi olay çevresinde gelişiyor. Hocalarını aşık etmek için birbirleriyle yaşadıkları dayanışma onlarda yeni hisler uyandıracak.

Aşk 101 yalnızca Netflix platformundan izlenebicek ve takip edilebilecek.

Karşınızda Aşk 101’den ilk görüntüler…

Dizi ile ilgili tüm gelişmeleri sitemizden bulabilirsiniz.

 

Bu yazı 24 KASıM 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız