Netfilix'de İzleyebileceğin En Başarılı Diziler

Netfilix'de İzleyebileceğin En Başarılı Diziler

  Netfilix'de izleyeileceğiniz en başarılı dizileri sizler için sıraladık. İzlediğiniz diziler varsa yorumlar ile paylaşabilirisiniz.

Bates Motel

Alfred Hitchcock'un klasik Psycho'ya prequel TV dizisi duyurulduğunda, çok kötü bir fikir gibi geldi. Norman Bates'in hayatı konusunda daha fazla ne söylenebilir? Bununla birlikte, A&E serisi aslında Freddie Highmore'un Norman ve Vera Farmiga'nın Norma, tıpkı bükülmüş annesi arasındaki zayıflatıcı aitin anlayışlı ve büyüleyici bir incelemesine dönüştü.

Bloodline

20115'te bir Emmy için aday gösterilen bu Netflix gerilim filminin ilk sezonu, akış hizmeti için özgün seri başarısının ikinci dalgasını başlatanlardan biri. Gösteri o parlak ilk yıla kadar hiç yaşamadı, ama Kyle Chandler, Sissy Spacek, Linda Cardellini ve özellikle Ben Mendelsohn'dan sahiden mükemmel bir iş var. Hepsi yalan ve hainlik bir web yakalanmış bir Florida ailesinin üyelerini oynarlar.

BoJack Horseman

TV'deki en iyi animasyon programları ile alakalı rastgele bir konuşma, netflix'in Hollywood parodisini, depresif bir konuşan at konusunda içermelidir. BoJack Horseman, hiç görmemiş birine açıklamak zor bir gösteri. Bu, bir at olan bir tepe üstü TV yıldızı konusunda avanakça, cinas dolu bir gösteri, fakat aynı zamanda akıl hastalığı, çöküntü, travma ve yalnızlığın anlayışlı bir dokümanıdır. Tüm bunlar ve Bay Peanutbutter isminde konuşan bir köpek de.

Breking Bad

Belki duymuşsundur? Modern çağın en beğenilen şovlarından birini daha görme talihiniz varsa, kişisel TV kanonunuzdaki en büyük deliği telafi etkeniz tam burada. Bir kayanın altında kaldıysanız, Bryan Cranston, televizyon tarihinin en iyi performanslarından birini, vasatinin üzerinde bir uyuşturucu Efendisi olan vasati bir adam olarak verir. Onu görmüş olsanız bile, tekrar izlemeye değer.

Dexter

Anti-kahramanın doruğunda, Showtime bize çağlar için bir tane verdi, Dexter Morgan, bir kod içeren bir seri katil. Michael C. Hall tarafından oynanan Dexter, gönderdikleri kişilerin can vermeyi hak ettiğinden emin olarak öldürme dürtüsünü besleyen bir Florida adamıdır. Şovun tüm koşusu üzerinde engebeli bir taban var, ancak Hall unutulmaz prömiyerden bölücü finale kadar mükemmel

Bu yazı 17 ŞUBAT 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız