Mucize Doktor Dizisinde Flaş Oyuncu Transferi ! 

 Mucize Doktor Dizisinde Flaş Oyuncu Transferi ! 

 Mucize Doktor Dizisinde Flaş Oyuncu Transferi ! 

 

   Taner Ölmez, Onur Tuna, Sinem Ünsal gibi oyuncuların başrolünü oynadığı Mucize Doktor dizisi yayınlandığı her bölümde reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Mucize Doktor’un 13. Bölümünde oldukça duygusal anlar yaşanmış, Doktor Ferman’ın sırrı, gün yüzüne çıkmıştı. 

  Mucize Doktor’un yayınlanan 14. Bölüm 2. Fragmanında sürpriz bir isim görüldü. Yayınlanan Fragmanda, uzun zamandır ekranda göremediğimiz  YASEMİN ÖZİLHAN’ıda  yer aldı. İzleyenler oldukça şaşırdı. İşte o fragman ! 

 

  Show Tv’de yayınlanan Doktorlar dizisinden aşina olduğumuz Yasemin Özilhan, 14.Bölümün fragmanında ‘’ Doktor Ela ‘’ olarak anılıyor. Doktorlar dizisinde ‘’ Ela ‘’ karakterini yansıtan Özilhan, Mucize Doktor dizisinde de aynı isimle ve Doktor ünvanıyla fragmanda yer alıyor. Geçtiğimiz haftalarda yine Fox Tvde yayınlanan Kadın dizisi ile ortaklaşa bölüm çeken Mucize Doktor ekibi bu seferde ‘’ Doktorlar’’  dizisinden ‘’ Ela ‘’ karakterini hikaye’ye dahil ediyor. 

  DOKTOR ELA, DİZİNİN KADROSUNA TAMAMEN EKLENDİ Mİ ? 

 

 Doktor Ela, Mucize Doktor kadrosuna eklenmiş gibi görünmüyor. Fragman da Kıvılcım’ın ‘’ Birazdan misafir Doktorumuz geliyor ‘’ repliği ile diziye sadece konuk oyuncu olarak eklendiğini anlıyoruz. Lakin, gelen tepkilere ve hikaye akışına göre Ela Doktor’u dizide tekrar görebilmemiz, oldukça  olası bir durum. 

 

  

Bu yazı 09 ARALıK 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız