Mucize Doktor 29. Bölüm izle Son Bölüm

Mucize Doktor 29. Bölüm izle Son Bölüm

Mucize Doktor 29. Bölüm izle Son Bölüm

Mucize Doktor 29. Bölüm izle Son Bölüm. Ekranların en çok izlenilen dizisi Mucize Doktor son bölümlerinde oldukça hareketli geçiyor. Mucize Doktor’da Ali Vefa’nın babasının ve annesinin bir anda oraya çıkması üzerine duygusal sahneler yaşanıyor. Durum oldukça gerilirken bir çok duygusal sahneler yaşanıyor. Mucize Doktor 29. Bölümüyle efsane gibi geliyor. Dizinin başrollerini Taner Ölmez, Onur Tuna, Reha Özcan ve Sinem Ünsal gibi oyuncular üstleniyor. Dizinin yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan oturuyor. Dizi dünyaca ünlü The Good Doctor dizisinden uyarlama olarak karşımıza çıkıyor. Fox tv’de yayınlanan dizi çok sevildi.

 

Mucize Doktor Reytingleri Nasıl ?

 

Mucize Doktor şu an Türkiye’de en çok reyting skoruna sahip olan dizi. Dizi yayınlandığı gün ve saatte ilk sıraya oturuyor. Gelmiş geçmiş birçok diziden çok fazla reytinge sahip. Ayrıca halk nezdinde Günümüz Türkiye dizilerinden biraz daha ayrıksı olduğu için çok seviliyor. Ve sosyal bir konu olan Otizm ile teması oldukça değerli. Mucize Doktor uzu bir süre daha Türkiye’de en çok izlenilen dizilerden bir tanesi olarak karşımızda duracak gibi görünüyor.

 

Mucize Doktor 29. Bölüm İzle

 

Fox tv’nin reyting rekortmeni dizisi Mucize Doktoru internetten online olarak izleyebilirsiniz. Dizi Fox tv yayının hemen ardından sizlerle paylaşacağız.

Bu yazı 20 MART 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız