Mucize Doktor 27. Bölüm İzle, Mucize Doktor Son Bölüm İzle

Mucize Doktor 27. Bölüm İzle

 

 Fox Tv’nin reytnig rekorlarını altüst eden yapımı Mucize Doktor bomba gibi bölümerle seriye devam ediyor . Dizinin yapımını ve yapımcılığını MF yapım sorululuğunda . Yapım şirketi Mucize Doktor dizisinden sonra Türkiye ve Dünya piyasasında söz sahibi olamaya ve kendini var etmeye başladığını söyleyebiliriz. Şu an MF yapım tarafından üretilmiş birçok yapım Dünya’ya pazarında izleyecilerin karşısına sunuluyor.  Mucize Doktor dizisinin yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan oturuyor.  Yusuf Pirhasan Mucize Doktor dizisiyle elde ettiği başarı ise taktire şahen. Dizi sürelerinin bu kadar uzun olmasına rağmen bu denli nitelikli bir iş yapabilmek her yönetmenin yapabileceği bir iş değiş. Mucize Doktor cast ekibinde ise Reha Özcan ( Adil ) Onur Tuna ( Ferman ) Taner Ölmez ( Ali ) ve Sinem Ünsal ( Nazlı) üstleniyor. Dizinin cast seçimi ise oldukça başarılı.. Mucize Doktor senaryosu ve işleyişi açısından birçok toplumsal sıkıntılara dem vuruyor. Bu durumlar ise izleyicileri oldukça memnun edioyr.  Mucize Doktor 27. Bölümünü ve diğer tüm bölümlerini dilediğiniz gibi izleyebilirsiniz.

 

 Mucize Doktor Reytingleri Nasıl ?

Mucize Doktor yayınlandığı ilk haftadan bu yana reyting listesinde ilk sıraya oturuyor. Bu denli işler ise çok nadir Televizyon pazarına düşer. Bu durum yapımı ve kanalcıları mutlu edecek bir nokta. Perşembe günleri Mucize Doktorun oldukça sıkı rakipleri olmasına rağmen tüm rakiplerini alt ederek, listenin ilk sırasına oturuyor.

 

Mucize Doktor 27. Bölüm Full İzle

Milyonlarca izleyicisi olan başarılı dizi Mucize Doktor Televizyon yayının hemen ardından sitemizde sizlerle paylaşılacaktır.

Bu yazı 29 ŞUBAT 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız