Le Casa De Papel de yeni İstanbul Karakteri yeni sezonda!

Herkes tarafından çok sevilen netflix'in dizisinde beklenen değişik oldu!

Aras Bulut İynemli La Casa De Papel dizisine mi katılıyor? Hangi karaktere hayat verecek her yerde aranmaya başlandı. Netflix’in fenomen dizisi La Casa De Papel, fırtına gibi esmeye devam ediyor. geçtiğimiz hafta 4. sezonuyla seyirci karşısına çıkan La Casa De Papel için bomba bir iddia ortaya atıldı. İddialara göre iki sezondur dizide ortaya çıkması beklenen İstanbul’u kimin canlandıracağı netleşti.

 

İddialara göre; La Casa De Papel dizisine Aras Bulut İynemli dahil olacak. Dizide merakla beklenen İstanbul karakterine hayat verecek isim Aras Bulut İynemli olacak. Son senelerde oyunculuk performansıyla isminden sıkça söz ettiren Aras Bulut İynemli, şayet dizide oynarsa yurtdışına açılmış olacak.

ARAS BULUT İYNEMLİ KİMDİR?

Aras Bulut İynemli, 25 Ağustos 1990 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Yeşim isminde ablası ve Orcun isminde abisi vardır. Abisi tiyatrocu, ablası da ses sanatçısıdır. Babasının isimi Cengiz, annesinin isimi Sevtap’dır. Beşiktaş Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra İstanbul Teknik Üniversitesi’nde uçak mühendisliği okumaktayken oyunculuk yapmaya başladığından okulunu dondurdu.

Patos reklamında da oynayan İynemli, başka bir reklam filminde İtalyan futbolcuyu canlandırırken yönetmen Zeynep Günay’ın dikkatini çekmiş, Öyle Bir Geçer Vakit ki dizisinin tecrübe çekimlerine çağrılmış ve tecrübe çekimlerinde başarılı olmuştur. Aras Bulut İynemli, Öyle Bir Geçer Vakit ki dizisinde Mete Akarsu karakterini canlandırdı. Bu dizide senaryo gereği ilerleyen bölümlerde müzisyen olmuş ve İyi Düşün Taşın şarkısını coverlamış ve yeni şarkılar bestelemiştir. 2012 seneninde çekimleri bitiren, 2013 Mart ayında Türkiye gösterime giren Mahmut ile Meryem filminin başrolüdür. Ancak filmde Aras Bulut İynemli’nin oyunculuğu bir hayli eleştirmen tarafından beğenilmemiştir. 2013 seneninde Çağan Irmak tarafından keşfedilmiş ve Deniz Celiloğlu ile LGBT temalı “Tamam mıyız ?” isimli filmde başrol oynamıştır. Eleştirmenler tarafından canlandırdığı özürlü İhsan karakteri ve oyunculuğu beğenilmiştir.

2013-2014 seneleri arasında “Muhteşem Asır” dizisinde Şehzade Bayezid olarak rol almıştır. Son zamanlarda Maral: En Güzel Hikayem isimli dizide Hazal Kaya ile beraber başrolü paylaşmaktadır. Bu dizide Sarp karakterini canlandırmaktadır. Yakışıklı oyuncu şimdilerde Çukur dizisinde Yamaç Koçovalı karakterine hayat veriyor.

Bu yazı 12 NISAN 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız