La Case De Papel 4. Sezon izle

La Case De Papel 4. Sezon izle

La Case De Papel 4. Sezon izle. Dünyada milyonlarca izleyicisi olan La Case De Papel 4. Sezon geldi ! İspanya’da çekilen ve tüm Dünya’da milyonlarca izleyicisi olan Le Case De Papel nihayet 4. Sezonuyla yayınlandı. Dizi ilk sezonundan itibaren oldukça sevildi. Ayrıca Türkiye’de milyonlarca izleyicisi olan dizi mükemmel bir soygun hikayesini anlatıyor. Dizinin başrollerini ise Alvore Morte (Profösör) Pedro Alanso (Berlin) Ursela Corbero (Tokyo) Alba Flores (Nairobi) Miguel Herran (Rio) İtziar İtono (Raquel) gibi İspanyanın ve Dünyanın önemli oyuncuları üstleniyor. Dizinin yaratıcısı ise Alex Pina. Dizi ilk yayınlandığı dönem televizyon dizisi olarak yayınlanarak İspanya’da yayınandı ve çok sevildi. Bu sevilmenin farkına varan Netfilix, La Case De Papel sayesinde 4 sezon sevirdi. Dizi ekibinden birisinin ise Corona virüse yakalanması sevenlerini oldukça üzdü. Raquel karakterini canlandıran İtziar İtono gerçeklştiridği açıklama ile Covid-19 virüsüne yakalandığını sosyal medya hsaplarında paylaştı. Sevenlerinin çok üzüldüğü bu hbere bizlerde üzüldük.

Umarız ki bir an önce sağlığına kavuşup ait olduğu yere setlere döner. Ayrıca dizide Berlin karakterini canlandıran Pedro Alanso Türkiye’de çok sevilen yabancı oyunclar arasında ilk sıralarda yer alıyor. TÜrkiyede ciddi bir hayran kitlkesi olan Alonso, geçtiğimiz günlerde Türkiye’de film festivalinde ödül aldı. Kısacası La Case De Papel ço sevilen diziler arasında ilk sıralarda yer alıyor. Dizinin gerek çekimler gerekse hiakyesi ise izleyenleri en çok çeken nokta. Dizideher bir çekim ve her bir sahne izleyenlerde heyecan yaratıyor. La Case De Papel ‘in en çok sevilen kısmı da bu sanırım.

 

La Case De Papel 4. Sezon Konusu

Profesör olarak adlandırılan bir suç dehası, tarihin en büyük soygununu yapmayı planlar. Amacı İspanya Kraliyet Darphanesine girmektir. Bunun için de işlerinde uzman olan 8 suçludan oluşan bir ekip kurar.

 

La Case De Papel 4. Sezon İzle ! 4. Sezondan Fragman

 

La Case De Papel 4. Sezon İzle

La Case De Papel 4. Sezon izle  Dünyada 200 milyonu aşkan bonesi olan Netfilix tarafından çekiliyor ve yayınlanıyor. Netfilix’in Türkiye abone ayısı 2 milyona yakın. La Case De Papel’i izlemek isterseniz Netfilix abonesi olmanız gerekmektedir. Netfilix, aboneliği ise her eve uygun fiyatlarla mevcut. Ayrıca grup arkadaşlarınız ile birlikte alıp toplu ödeme yaparak fiytı minimuma indirebilirsiniz.

Bu yazı 23 MART 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız