Kadın, Dizisinde Ali Vefa

 KADIN, DİZİSİNDE ALİ VEFA !

 Fox Tv’de yayınlanan, Kadın dizisinin fragmanında Ali Vefa !

Kadın, dizisinin yayınlanan 72. Bölümün fragmanında,  Mucize Doktor dizisinde başrol oynayan başarılı oyuncu Taner Ölmez’in , Ali Vefa rolüyle diziye konuk olduğunu görüyoruz . Kadın ve Mucize Doktor dizisi '' Yarının Suyu '' sosyal proje için birlikte ortak bölüm çekiyorlar.  Mucize Doktor dizisi başladığı günden bu yana reyting rekorları kırmaya devam ediyor . Kadın dizisin de ise son zamanlarda düşen reyting olmasına rağmen hala en çok izlenilen diziler arasında . Yarının Suyu projesi için ortaklaşa bölüm çeken ekipleri kutlamak gerekiyor !

 

 

Kadın, dizisinde Bahar’ın ( Özge Özpirinçci ) oğlu Doruk hastalanıyor . Bahar, bir süre bekledikten sonra iyiye gitmeyen oğlu Doruk’u hızlıca hastaneye kaldırıyor . Acil müdahalesi Doruk’a Bahar, gözü yaşlı seslenerek  ‘’ Merak etme anneciğim iyi olacaksın ‘’ diyerek moral vermeye çalışıyor. Bahar , çaresizce oğlunu izlerken , Taner Ölmez’in canladırdığı Ali Vefa karakteri beliriyor . Doruk ‘ a yardım edecek kişinin Ali Vefa olacağı işareti veriyor.

Mucize Doktor ve Kadın dizisinin birbirlerine konuk olacağı bu bölüm Salı günü 20:00 ‘da Fox Tv’de yayınlanacak. Televizyon tarihimiz de daha önce Leyla ile Mecnun ve Bahzat Ç. Tarafından birbirlerine konuk olarak ortaklaşa bir bölüm çekilmiş , birçok güzel yorumlar almıştı. Mucize Doktor ve Kadın dizi de aynı olumlu tepkileri alabilecek mi ?

Bu yazı 18 KASıM 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız