Hizmetçiler 1. Bölüm İzle

Hizmetçiler 1. Bölüm İzle

Hizmetçiler 1. Bölüm İzle

 

 Türkiye televizyon tarihinde en çok izlenilen kanallarından bir tanesi olan Kanal D yeni bir diziyi ekrana getiriyor. Yapımının Fabrika yapım tarafından üstlenilen yeni dizinin adı Hizmetçiler. Dizinin Senaryosunu Makbule Kosif tarafından kaleme alınıyor. Dizinin yönetmenliğini ise Metin Bakeoğlu oturuyor. Dizi ilk bölümüyle oldukça merak edilen dizilerin arasına girdi. Dzinin başrollerini Deniz Baysal, Seçkin Özdemir, Ayşenil Şamlıoğlu, Yiğit Kirazcı gibi isimler üstleniyor.

 

 

 Hizmetçiler Dizisi Nereden Uyarlama ?

Dizi ilk olarak Meksika'da çekiliyor. Meksika adı olarak Polvo de Estrallas aldı. Daha sonra Amerika televizyon sektörü tarafından  Devious Maids adıyla ekranlara geldi. Türkiye'De çekilecek dizinin ise Amerika yapımından uyarlama olacak. 

Hizmetçiler Dizisinin Konusu

Beverly Hills’deki zengin ve tanınmış kişilerin hanelerinde kendi çalışmalarının ihtirası ve hayalleriyle dört Latin hizmetçi yaşamaktadır. Dizi ilk önce 5 hizmetçi ile başlıyor. Hizmetçilerden bir tanesi büyük bir partide can verirken hanedeki erkek hizmetçilerden birisi mapusa girer. Olay hemen örtbas edilir veya öyle zannedilir. 4’e inen hizmetçi sayısı yine 5’e çıkınca olaylar yeniden başlar. 5 hizmetçiden 2si anne kız ve bir hanede çalışmaktadır. Başka bir deyişle 5 hizmetçi 4 hanede görev yapmakta ve hepsinin hikayesi birbirinden farklıdır. Örneğin birisi şarkıcı olma hayaliyle yanıp tutuşurken bir ötekisi geride bıraktığı erkek çocuğunu ülkeye sokmanın derdindedir. Anne kız beraber çalıştığı hanede ise kız, evin zengin erkek çocuğuna aşıktır. Ölen hizmetçini yerine gelen hizmetçi ise evvelki hizmetçi cinayetini araştırıyor. Olaylar birbirini izliyor ve heyecan hiç dinmiyor.

 

Hizmetçiler 1. Bölüm Fragmanı

 

Hizmetçiler 1. Bölümü İzle

 Dizi Kanal D ekranlarında yayınlandıktan hemen sonra sitemizde sizlerle paylaşılacaktır.

Bu yazı 05 MART 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız