Gelmiş Geçmiş En İyi Diziler

Gelmiş Geçmiş En İyi Diziler 

Bugün sizlerle Tv tarihinin gördüğü en başarılı dizileri listeledik. Listede İngiltere televizyonlarından tutun Amerika televizyonlarına kadar birçok farklı alan mevcut. Lise 6 dizilik bir sıradan oluşuyor. İçlerinde eksik olan birçok dizinin  olduğunu sölyeyebiliriz. Yorum yapmayı unutmayın, iyi seyirler.

The Good Wife

CBS kolay havalandırma için bilinir, kalabalık-hoş sitcoms, ve prosedürel dramalar. The Good Wife gibi karmaşık, ağır serileştirilmiş bir dizinin orada nasıl hane yaptığını tam olarak bilmiyoruz, ancak yakıntı edemeyiz. Yedi mevsim süresince, The Good Wife, kocasının yıkıcı politik skandalının hemen peşinden kariyerini ve ailesini kurtaran bir kadına (julianna Margulies tarafından mükemmel bir şekilde oynanan) çekici bir bakış attı. Her vakit kritik bir sevgilim olan The Good Wife, network TV dramalarının HBO, AMC ve FX gibi en saygın fiyatlara karşı kendi başlarına tutabileceğini ispat etti.

Breaking Bad

HBO, Showtime ve sonunda FX, hayal kırıklığına uğramış bir kimya öğretmeni ile ilgili bu karanlık dramayı geçti. "Bir çekiç olarak can vermişti," diyor yaratıcı Vince gilligan, 48, ıcm'deki ajanı özgün seriler için umutsuz olan AMC'YE gönderdiğinde. "Neden gıda ağına göndermiyorsun? Neticede yemek pişirmekle alakalı bir gösteri, " diyor gilligan. 2006 seneninde AMC seriyi aldı ve John cusack ve Matthew Broderick'e yıldız olarak yaklaştı. Fakat Gilligan, No daha önceki bir yazar. 3 bu listede, Bryan Cranston ile bir X-Files bölümünü anımsadı ve aktörü başrolü olarak attı.

Simpsonlar

Yakın vakitte bir yıkım vardı Harry Shearer hemen hemen bir kontrat anlaşmazlığı üzerinde yürüdü, ancak TV tarihinde en uzun süren senaryo dizisi-onlarca  bölüm ve sayma — başka bir 27 mevsim için ayarlanmış görünüyor. Havada ne kadar uzun olursa olsun katiyen göremeyeceğiniz iki şey:" Homer ve Marge katiyen ayrılmayacak, " diyor Jean. "Ve Bart ve Lisa katiyen yaşlanmayacak.

"Sex And The City"

What do Carrie Bradshaw and Don Draper have in common? The Mad Men kaptan was shot down the hall from SATC's longtime home at Queens' Silvercup Studios, so Matthew Weiner would hisse visits to the women next door. "I would sit at the table, and they would say funny shit," recalls Weiner. "[Showrunner] Michael Patrick King would say things like, 'Oh, you're here on the perfect day. We all finally got our periods in sync."

Lost

42 yaşında olan Damon Lindelof ve 56 yaşındaki Carlton Cuse, izleyicilerin Dramaİ nitiative logosunu fark edeceğini düşünmediler. fringe-science grubunun amblemi, ikinci sezonun pilotunda düşen uçağın yanına sıkışana kadar ehemmiyetli olmazdı. "Fakat İnternet üzerinden patladı," diye anımsıyor Cuse. "Karmaşık olmamıza harbiden esin verdi-insanlar ağın istediği şey olmasa dahi bunu istedi."

Sherlock
19. asır hafiyesini 21. yüzyıla getirmek, ortak yaratıcı Steven Moffat, 53'e göre, ilkokuldu. "İki dönem arasında bir uyum var. O zamanlar insanlar mecmua yazdı; şimdi blog yazıyorlar. İnsanlar telgraf gönderdi; şimdi metinler denir …"

 

Bu yazı 17 ŞUBAT 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız