Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 162. Bölüm İzle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 162. Bölüm İzle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 162. Bölüm İzle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Son bölüm 162. Bölüm izle, Edho son bölüm izle. Atv ekranlarının aralıksız beş sezondur en çok izlenilen dizilerinden birisi olan EDHO ( Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ) tam gaz devam ediyor. Atv kanalının en ço izlenilen dizilerinden bir tanesi olan EDHO reyingi firesi vermeden yayın hayatına devam ediyor. Ayrıca EDHO ‘nun sıkı bir hayran kitlesinin olduğunu söylemekte fayda var. Kitle geçekten diziye sahip çıkıyor. Dizinin başrollerini Oktay Kaynarca, Olcay Yusufoğlu, Sanem Çelik, Deniz Çakır gibi önemli isimler üstleniyor. Dizinin yönetmen koltuğunda Onur Tan otururken senaryosunu Ozan Akbaba üstleniyor. 

 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Ne Zaman Final Yapacak ?

 Edho’nun final yapacağı tarih bizce uzun bir zaman. Çünkü dizisi gayet başarılı reyting skorları alıyor ve sıkı bir hayran kitlesi mevcut. Durumlar böyle olunca kanal ve yapımcı diziyi finalini uzatır. EDHO, senaryoda tıkanıklık yaşamayacağı sürede bir süre daha ekranlarda olmaya devam edicektir. Ayrıca dizinin altıncı sezon onayını aldığı ve çekiğmlerin önümüzdeki sezonda’da devam edeceği konuşalanlar arasında.

EDHO 162. Bölüm izle , Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Son Bölüm

Atv ekranlarının en çok izlenilen dizisinin sizlerle paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Atv kanalında yayınlandıktan hemen sonra sitemizde sizlerle paylaşacağız.

Bu yazı 18 MART 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız