Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 161. Bölüm İzle

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 161. Bölüm İzle

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 161. Bölüm İzle

 

 Atv ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz beşinci sezonuna bomba gibi devam ediyor.Yapımı Atv iç yapımları tarafından sağlanılan EDHO milyonların ilgi odağı. Dizi beşinci yılında reyting sektesine uğramayan ender yapımlardan biri. Dizinin başrollerini Oktay Kaynarca, Olcay Yusufoğlu, Sanem Çelik, Deniz Çakır gibi önemli isimler üstleniyor. Dizinin yönetmen koltuğunda Onur Tan otururken senaryosunu Ozan Akbaba üstleniyor. Dizi Türkiye'de en çok izlenilen diziler arasında ilk sıralarda yer alıyor.

 

Eşkiya Düyaya HÜkümdar Olmaz Ne Zaman Fİnal Yapar ?

 EDHO beş sezondur reytingt sektesine uğramadan yayın hayatına devam ediyor. Dizi yayınlandığı gecede reyting listelerinin ilk sıralarında yer almayı başarabiliyor. Bu durum yapımı ve kanalı tatmin edecek bir sonuç getiriyor. Ayrıca dizinin altıncı sezonunun olacağı ve anlaşmanın sağlandığı bilgileri kulislerde konuşuluyor. Dizi senaryo tıkanıklığı yaşamadığı sürece uızun bir süre daha izleyicisiyle buluşacak gibi görünüyor.

 EDHO 161. Bölüm İzle

 Edho Televizyon yayınından hemen sonra sitemizde sizlerle paylaşılacaktır. O sırada BURAYA tıklayarak sitemizdeki filmlere ve dizilere göz atabilir yada BURAYA tıklayarak tüm kanalları canlı olarak izleyebilirsiniz.

Bu yazı 04 MART 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız