En Komik Diziler

En Komik Diziler

Şimdi de serimizin en komik filmler listesindeyiz. Listemizdeki dizileri izlemenizi tavsiye ediyoruz. İzlerken oldukça keyif alacağınızdan şüpheniz olmasın. Serilerimiz devam ediyor ve devam edecekte. İşte sizlerle en komik diziler.

 

Drunk History 

Bu çok basit bir kavram, altı mevsim için çalıştı: bir grup insanı sarhoş edin ve önemli bir tarihi olayı açıklamalarını isteyin. Sarhoşça söylendiği gibi yeniden canlandırın. Komedi takip edecek. Ev sahibi ve yaratıcısı Derek Waters, eski web dizisini, Sezon 6 prömiyeri Evan Wood, Ferrell, Wood, Shelley'in frankenstein'ın hikayesini boşa harcanan bir Rick Fulcher tarafından anlatıldığı gibi yeniden yaratan aktörler arasında saydığı bir güç merkezi haline getirdi. Şovun hayranıysanız, ne bekleyeceğinizi biliyorsunuz: Black Sox skandalı, jfk'nın kişisel doktoruyla olan ilişkisi ve Milli Park hizmetinin kuruluşu gibi ünlü tarihi anlatıların yeniden yazılması. Yaratıcı özgürlükler onu daha eğlenceli hale getirir, ancak tarih doğrudur.

 Sex Education 

Genç olmak, cinsel eğitim yaratıcısı Laurie Nunn'un lisenin duygusal ve cinsel baskılarının acı verici gerçekçi bir tasvirine damıttığı garip, azgın bir deneyimdir. Daha az gerçekçi olan, Butterfield'ın Otis Milburn ve annesi (Anderson), İngiliz kırsalındaki muhteşem, erotik gereçlerle dolu evlerinden çalışan bir seks terapisti arasındaki büyüleyici ilişkidir. Otis'in baskılarına rağmen, sınıf arkadaşı Maeve (Mackey) aslında seks ve ilişki tavsiyesi vermede ustalaştığını ve yeteneklerinden para kazandıran bir yeraltı işine başladığını anladı. Komik ve tatlı, seks Eğitimi yılın en iyi genç gösterisi için erken bir yarışmacıdır.

Tuca & Bertie 

Tuca & Bertie daha garip, daha sanatsal olarak yaratıcı ve kızkardeşi bojack Horseman'dan daha iyi. Bojack animatörü Lisa Hanawalt tarafından yaratılan netflix'in yetişkinler için animasyon serisi, antropomorfize hayvanların hakim olduğu bir dünyada da yer alıyor, ancak tüm fauna insan benzeri hale getirerek, stoner bitkilerine ve jöle göllerine ekleyerek ve deney yaparak selefinden daha gerçeküstü hale geliyor.sanat stilleri. Haddish ve Wong'un en iyi kuş arkadaşları olarak Yoldaşlığı Tuca ve Bertie, kendi zihinsel sağlıklarından, arkadaşlıklarından, kaba taciz patronlarına kadar, çok gerçek sorunlarla baş ettikleri için burada omurgadır. Tek ve bitmiş bir dizi olmasına rağmen - Netflix ikinci bir sezon için yenilemeyi ihmal etti-Tuca & Bertie, 10 bölüme doldurulmuş birkaç mevsime sahip.

Los Espookys

HBO'NUN en olası son başarılarından biri, sürrealist macabre Los Espookys, görünüşte dokuz kişi için yapılmış bir gösteri-yedi tanesi gösteri üzerinde çalışıyor ve geriye kalan iki eser . Ama bir iş kurma konusunda ciddi olsun bir grup arkadaş hakkında iki dilli İspanyolca-İngilizce serisi, Los Espookys denilen, bu korku rüyalar gerçeğe yapar düşük anahtar hit oldu, ve iyi bir nedenle. Goofiness ve büyülü gerçekçilik ve droll, kim, Andrés olarak, onun içinde bir şeytan yaşıyor ve ailesi tarafından çerez bir servet yapan, Tati gibi,  piramit şeması içine enayi yerine koydu alır çikolata İmparatorluğea ve Fabrega kendilerini kurtarmak için yakışıklı varisi evlenmeye ikna edilir isimlerden absürd performanslar televizyonda başka bir komedi aksine yapmak. Lanetli aynaların insanları diğer boyutlara götüren canlı aksiyon serilerinde değil, Espookys yapar.

Schitt's Creek

Her zaman onun yeteneklerini tam kapsamlı esneme bir komedi deha izlemek için şans var, bunu almalı, ve Catherine O'Hara schitt's Creek Moira Rose gibi sert şişiriyor. Eskiden varlıklı Rose ailesinin 90'lı yılların başında oğulları için satın aldıkları küçük bir Kanada kasabasında bir motel işleten hayata uyum sağlama mücadelesinin hikayesi, O'hara'nın beşinci ve sondan bir önceki sezonunda yetenekleri için satış yerleri bulmaya devam ediyor. Johnny Rose (Eugene Levy), Bosna'da düşük bütçeli bir korku filmi çektikten sonra sadece daha eksantrik ve daha az kendinden haberdar olan O'hara's Rose'a güvenilir bir düz adam oynuyor. Bu arada, yetişkin çocuklar David (Daniel Levy, şovun ortak yaratıcısı ve eugene'nin oğlu) ve Alexis (Murphy) hala motelde bir oda paylaşırken ayrıcalıklı ergenlik döneminde yaşıyorlar. Son derece zengin bir kızartma olarak iki katına çıkarırken, oyuncuların kamçı akıllı komedi içgüdüleri için mükemmel bir araç. Kanada komedi altın dışarı pompalamak için nasıl bilir!

Bu yazı 18 ŞUBAT 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız