Çukur Son Bölüm İzle , Çukur 84 Bölüm İzle Full-HD

Çukur Son Bölüm İzle , Çukur 84 Bölüm İzle Full-HD

Çukur 84. Bölüm İzle 

   Çukur Son Bölüm İzle . Çukur dizisi uzun bir süredir Show Tv, kanalından yayın akışına devam ediyor. Çukur 84. Bölüm İzle , Dizisinin yönetmeni Sinan Öztürk üstleniyor. Senaryosunu Gökhan Horzum yazıyor. Çukur Son Bölüm İzle , dizide Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Ercan Kesal. Perihan Savaş, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Kubilay Aka gibi önemli isimler yer alıyor

 

 Çukur Son Bölüm İzle , Çukur 84. Bölüm Ful İzle

Çukur Son Bölüm İzle . Çukur Dizisine Nejat İşlerin katılarak ortamı gerginleştirdi. Son bölümde Nejat İşler'in Yamacı tehtit ederek, Çukur'da neler olabileceğini önden gösterdi. Çukur Dizilerinin hayranları Nejat İşler'in Çukur kadrosuna katılmasına oldukça sevindi. Çukur 84. Bölüm.Dizinin reytinglerinden artışın olma ihimalı oldukça yüksek. Çukur şu an Pazartesi gecesinin en yüksek reyting alan dizileri arasında.Nejat İşler gibi bir oyuncunun Çukur'ta olması oldukça avantaj.

 

 Çukur Son Bölüm İzle , Çukur 84. Bölüm Ful İzle

 

 

 Çukur Ne Zaman Final Yapacak ? 

Çukur dizisi 3. sezonunu Show Tv ekranlarında paylaşmaya devam ediyor. 3 sezondur reytinglerde elle tutulabilir bir reyting düşüsü gözlemlenmedi. Dizinin reytinglerinin yüksek olması kanalı mutlu edecek bir durum. Çukur Dizisinde senaryo sıkışıklığı yaşanmadığı sürece uzun bir dönem daha izleyeceğiz.

 

 

Bu yazı 07 OCAK 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız