Çukur 97. Bölüm Son Bölüm İzle

Çukur 97. Bölüm Son Bölüm İzle

Çukur 97. Bölüm Son Bölüm İzle

Çukur 97. Bölüm Son bölüm izle. Show Tv'nin reyting skorlarında ilk sırada oturan dizisi Çukur üçüncü sezona kaldığı yerden yayın hayatına devam ediyor. Dizinin profiksiyonun Ay yapım üstlenirken Çukur dizisi ara vermeden üç sezondur Show tv ekranlarında sevenlerinin karşısına çıkıyor. Çukur dizisihiakyesine baktığımız İstanbul gettolarından birisi olan Çukur’da yaşayan kökü bir ailenin hikayesini anlatıyor. Çukur dizisinin yönetmenliğini Sinan Öztürk üstlenirken  senaryosunu Damla Serim kaleme alıyor. Senaryonun ve yönetmenin oldukça başarılı oduğunu söylemekte yarar var. Dizinin başrollerini Aras Bulut İynemli, Perihan Savaş, Erkan Kolçak Köstengil, Rıza Kocaoğlu ve Nejat İşler gibi ehemmiyetli isimler üstleniyor.  Ayrı olarak yeni sezonyn ortalarında Nejat İşler'in kadroya dahil olması ekibi oldukça güçlendirdi.

Çukur Dizisinin Reyting Oranları Nasıl ?

 Çukur dizisinin hayranarının bir merak ettiği nokta ise Çukur dizisinin finalini ne vakit olup olayacağ ve Reyting skoru. Çukur dizisi için 4. sezonun da çekileceği bilgisi kulislerde konululuyor. Ayrı olarak Çukur dizisinin kuvvetli bir izleyici kitlesi olduğu bilinen bir vaziyet. Çukur dizisinin seyirci kitlesi oldukça fanatik. Dizinin sembolünün tşörtleri, bileklikleri dev şirketler tarafından basılıp, satılıyor.  Dizi bir müddet daha yayın hayatına devam edecek gibi görünüyor.

Çukur 97. Bölüm İzle

Yıllardır reytingleri altüst eden Çukur dizisi Show Tv ekranlarında pazartesi günü 20:00’da yayınlanıyor. Dizini tv yayının izliyemediyseniz endişelenmeyin Çukur dizisi Show Tv  ekranlarında yayınlandıktan kısa bir süre sonra sizlerle  paylaşacağız. TIKLA VE İZLE

Bu yazı 22 MART 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız