Çukur 96. Bölüm Son Bölüm İzle

Çukur 96. Bölüm Son Bölüm İzle

Çukur 96. Bölüm Son Bölüm İzle

 

Show Tv'nin reyting rekortmeni dizisi Çukur kaldığı yerden yayın hayatına devam ediyor. Ay yapım imzalı Çukur dizisi aralıksız üç sezondur Show tv ekranlarında sevenlerinin karşısına çıkıyor. Çukur dizisi bir semtin köklü bir ailenin hiakyesini anlatıyor.  Çukur dizisinin yönetmen koltuğunda Sinan Öztürk otururken senaryosunu Damla Serim üstleniyor. Senaryonun ve yönetmenin oldukça başarılı oduğunu söylemekte fayda var. Dizinin başrollerini Aras Bulut İynemli, Perihan Savaş, Erkan Kolçak Köstengil, Rıza Kocaoğlu ve Nejat İşler gibi önemli isimler üstleniyor.  Ayrıca yeni sezonyn ortalarında Nejat İşler'in kadroya dahil olması ekibi oldukça güçlendirdi. Nejat İşler'in Blu Tv'nin Saygı dizisi için de çalışıldığı biliniyor.

 

Çukur Final Yapar Mı ?

 Çukur dizisinin hayranarının bir merak ettiği nokta ise Çukur diisinin finalini ne zaman olup olayacağı. Çukur dizisi için 4. sezonun da çekileceği bilgisi kulislerde konululuyor. Ayrıca Çukur dizisinin güçlü bir seyirci kitlesi olduğu bilinen bir durum. Çukur dizisinin seyirci kitlesi oldukça fanatik. Dizinin simgesinin tşörtleri, bileklikleri dev şirketler tarafından basılıp, satılıyor.  Dizi bir süre daha yayın hayatına devam edecek gibi görünüyor.

 

Çukur 96. Bölüm İzle

 

AY yapım imzalı başarılı birçok oyuncunun yer aldığı Çukur dizisi Show Tv  ekranlarında yayınlandıktan kısa bir süre sonra izleyiciler ile paylaşılacaktır. TIKLA VE İZLE

Bu yazı 14 MART 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız