Çukur 95. Bölüm Son Bölüm İzle

Çukur 95. Bölüm  Son Bölüm İzle

Çukur 95. Bölüm Son Bölüm İzle

Çukur son bölüm 95. bölüm izle ! Çukur dizisi üçüncü sezonuna bomba gibi devam ediyor. Dizi birçok kişiyi peşinden sürüklerken milyonlaca insana ulaşıyor. Dizi yayınlandığı ilk günen bu yana reytig rekorları kırıd. Çukur dizisi üç sezondur Pazartesi akşamı saat 20:00'da Show tv ekranlarında yayınlanıyor. Pazartesi geceerinin istisnasız en çok izlenilen dizisi olma ünvanını elinde tutuyor. Çukur dizisinin başrollerini Aras Bulut İynemli, Perihan Savaş, Erkan Kolçak Köstengil, Rıza Kocaoğlu ve Nejat İşler gibi önemli isimler üstleniyor.  

 

Çukur Reytingleri Düştü Mü ?

 Çukur dizisi üç sezondur Show tv'nin en çok izlenilen birkaç dizisinden birisi. Çukur dizisi yayınlandığı ilk günden bu yana düşen bir rreytingi soz konusu değil. Dizini hayan kitlesi o kadar büyük ve güçlü ki Çukur logosu büyük şirketler tşörtlere, bilekliklere basarak satışını gerçekleştiriyor. Çukur dizisinin sosyal alanlarda da oldukça güçlü. Dİzinin youtube hesabı yaklaşık beş milyon kişinin takip ettiği bir kanal. Bu denli güçlü bir analın reytinglerinin düşmesi çok olası değil.

 

Çukur 95. Bölüm İzle

AY yapım imzalı başarılı birçok oyuncunun yer aldığı Çukur dizisi Show Tv  ekranlarında yayınlandıktan kısa bir süre sonra izleyiciler ile paylaşılacaktır. TIKLA VE İZLE

Bu yazı 14 MART 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız