Çukur 91. Bölüm İzle fragman

Çukur 91. Bölüm İzle fragman

Çukur 91. Bölüm İzle, Çukur Son Bölüm İzle

 

 Show Tv’nin efsane dizisi Çukur 3. Sezonunadevam ediyor. Türkiye Televizyon tarihinde gelmiş geçmiş en çok izlenilen diziler arasında olan Çukur bomba gibi bölümlerle geliyor. Dizin başrollerini  dizisi Çukur yayın hayatına bomba gibi devam ediyor. Dizinin başrollerini  Aras Bulut İynemli ( Yamaç Koçavalı ) Perihan Savaş ( Sultan Koçovalı ) Erkan Kolçak Köstendil (Vartolu Salih )  Rıza Kocaoğlu (Aliço) ve Nejat İşler (Çağatay Erdenet ) paylaşıyor.  Dizinin yönetmenliğini Sinan Öztürk üstleniyor. Çukur’un senaryosunu kaleme Gökhan Horzum, Damla Serim alıyor. Ay yapım tarafından yapımılan Çukur dizisi Ay yapım tarafından yapılıyorken, Ay yapım imzalı en çok izlenilen diziler arasında gösteriliyor. Ayrıca 3. Sezon ile birlikte Çukur kadrosuna Nejat İşler’in katılmasıyla kadro oldukça güçlendi. Nejat İşler, Çağatay rolüyle, koçavalı aileini yok etmek için hikayeye dahil oluyor. Nejat İşler gibi başarılı bir oyuncunun kadroda olması oldukça avantajlı bir durum.

 

Çukur Dizisinin Reytingleri Nasıl ?

Çukur dizisinin reyting listesinde sıralaması oldukça başarılı. Dizi Pazartesi gecelerinin en çok izlenilen dizileri arasında görünüyor. Reyting listenin ik sırasında uzun zamandır yer alan Çukur dizisi uzun bir süre daha Show Tv ekranlarında gösterilmeye devam edicek gibi. Senayonun gelişmiş olması ve birçok karakterein varlığı dizinin ömrünü ve heyecanını oldukça yüksek tutuyor.

 

Çukur 91. Bölüm İzle

Çukur Dizisinin son bölüm fragmanı ise şöyle ;

 

 

Show Tv’nin başarılı dizisi Çukur Tv’den yayınlandıktan hemen sonra sizlerle sitemizde paylaşacağız. Bizi takip edin. Ayrıca sitemizde film izlemek isterseniz BURAYA tıklayabilirsiniz. Türkiye ve Dünya televizyon kanallarını izlemek için BURAYA tıklayabilirsiniz.

 

Bu yazı 01 MART 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız