Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 46. bölüm izle

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 46. bölüm izle

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 46. bölüm izle

 

Efsane program Çok Güzel Hareketler Bunlar 2. serisi ile yine milyonları güldürmeye devam ediyor. BKM tarafından yapımı sağlanan efsane program yıllar sonra tekrar izliyeciyle buluşmak için ikinci serinin hazırlıklarına geçmişti. Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 adıyla yayın hayatına başlayan ÇGHB 2 beklentilerin altında kalmayarak başarıyla devam etti. Birçok genç oyuncuların kendilerini gösterebilmesi için şans olan ÇGHB  46. bölümüyle ekranlara geliyor. Yılmaz Erdoğan eski seride gibi yine ÇGHB 2 'nin başında oturuyor.

 

 

Ayrıca ÇGHB 2 serinin ilkine nazaran altında kalacağı tahmin ediliyordu. ÇGHB 2 yayınlandığı günden bu yana skeçlerle ve oyunculuklarla taktire doğru yol aldı. Yeni serinin oyuncuları ve hikayelerinin oldukça başarılı olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca program yayınlandığı günden bu yana reyting listesinin zirvelerinde yer alan ender programlardan birisi. ÇGHB 2 Kanal D ekranlarında Pazar günü 20:00'da yayınlanıyor.

 

 Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 46. Bölüm İzle

 

 

BKM'in hazırlayıp ev sahiplediği yaptığı birçok genç oyuncunun da yer aldığı program Kanal D ekranlarında yayınlandıktan kısa bir süre sonra izleyiciler ile paylaşılacaktır. TIKLA VE İZLE

 

Bu yazı 13 MART 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız