Bir Zamanlar Çukurova 62. Bölüm İzle 

Bir Zamanlar Çukurova 62. Bölüm İzle 

 

Bir Zamanlar Çukurova 62. Bölüm İzle . Atv ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Bir Zamanlar Çukuorva 62. bölüm son bölümüyle ekranlara geliyor. Milyonları ekrana kilityen dizisi Atv ekranlarında Perşembe günü saat 20:00'da yayınlanıyor. Dizinin başrollerini Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş, Hilal Altınbilek, Bülent Polat, Sibel Taşçıoğlu, Turgay Aydın, Selin Yeninci, Selin Genç, Polen Emre, Mehmet Kara ve Serpil Tamur rol alıyor.

 

Bir Zamanlar Çukurova 62. Bölüm  Son Bölüm İzle 

Bir Zamanlar Çukurova 62. Bölüm  Son Bölüm İzle . Majesteleri yaptıklarından pişmanlık duyuyor! Zülayha'yı kurtarmak için demir mahkemede binlerce dil konuşacak. Demir son ana kadar hareket etmeyecek, ancak son anda salona gelecek. Majesteleri, Fekeli, Yılmaz, tüm konak halkı ve hem de savcı Julide soluğunu meblağ ve Demir'in ifadesini bekler. Demir, hakime Dhulayha için ne kadar sevginin olduğunu söyleyecektir. Ama anlattığı gibi, salondaki hava ve duyguları, o senelerin tüm olaylarına ağırlık verecek. Mahkeme, davayı daha karmaşık hale getirecek bir olaya daha şahit olacak! Mahkemeden haber beklerken, çocuklar konakta ağırlanıyor. Ancak Adnan, bilhassa annesini çok özledi. Hane seferber edilirken, küçük çocuk nihayetinde annesini bulmak için kendi başına çare arayacak! Yılmaz, Züleyha'nın mahkemesindeyken, Behice teyzesi ile beraber çiftlikteki küçük malikaneye erkek çocuğunu kendi hanelerine Gönderen Müjgan, eylemlerinden dolayı pişmanlık duyarak aldığı kararı uygulayacak. Müjgan, erkek çocuğu ve Yılmaz'a bir mektup bırakarak bileklerini keserek hayatını sonlandırmak isteyecek. Yılmaz, züleyha'yı kurtarmak için hemen hemen mahkeme ile mahpushane arasında mekik yapmaya başlayacak. Mahkeme salonunda hayatlarını yine altüst edecek gelişmeler olsa da, Müjgan herkesi tekrar altüst edecek bir şey yapacak. Yılmaz, daha bilmese de Müjgan'ın kendisine ve erkek çocuğuna bir mektup bırakarak hayatına bitirmeye kararlıdır. Ancak Yılmaz'ın alacağı tek mektup Müjgan'dan olmayacak ve Yılmaz'ın kalbini derinden yaralayan bir mektup daha var.

 

Bir Zamanlar Çukurova 62. Bölüm  İzle 

 

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümü Atv kanalında perşembe gecesi 20:00'da yayınlanıyor. Dizi yayınlandıktan hemn sonra sitemizde sizlerle paylaşacağız. TIKLA VE İZLE

 

Bu yazı 27 MART 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız