Beran Saatli Netfilix Dizisi

BEREN SAAT ‘İN YENİ DİZİSİ !

 

   Başarılı oyuncu Beren Saati’in yeni dizisi Atiye’den bilgiler  gelmeye başladı !
Uzun zamandır ekranlar da göremediğimiz Beren Saat bu sefer bir NETFLİX dizisi ile geliyor !

Hakan Muhafız’dan sonra Netfilix ‘in 2. Türkiye dizisi olarak yayınlanılacak. Dizinin adı ise ‘’ ATİYE ‘’ Birkaç ay öncesinde setten fotoğrafları yayınlanılan diziden , uzun zamandır bir açıklama yoktu. Bugün sabah saatlerin de Netflix’ in resmi YouTube hesabından dizi ile ilgili  teasar ve yayınlanılacağı tarihler paylaşıldı. 27 Aralıkda , 1 sezon 8 bölüm olarak yayınlanılacak .

 

   DİZİDE BAŞKA HANGİ OYUNCULAR VAR ?

 

Beren Saat, Mehmet Günsür, Metin Akdülger, Melisa Şenolsun, Başak Köklükaya, Civan Canova, Tim Seyfi, Meral Çetinkaya, Hazal Türesan ve Cezmi Baskın gibi başarılı oyuncular dizin kadrosunda yer alıyor. Mehmet Günsür ve Beren Saat’in başrolu olacak olan diziyi hayranları merakla yayınlanmasını bekliyor.   

 

  DİZİNİN KONUSU NEDİR ?

 Küsürat Yayınları tarafından  2017 yılında yayınlanan ve Şengül Boybaş’ın kaleme aldığı ‘’ Dünyanın Uyanışı ‘’ isimli kitaptan uyarlama olarak yazıldı . Senaryoyu , Nuran Evren Şit tarafından yazıldı. Beren Saat’i mistik güçleri olarak izleyeceğimiz dizi özeti ise şöyle İstanbulda rahat bir hayat süren genç bir ressam olan Atiye ( Beren Saat ) , Göbekli Tepede yapılan bir araştırmaya katılarak Göbekli Tepeye gider.  Yapılan araştırmalarda Arkeolog Erhan ve Atiye buldukları sembolun mistik güçleri olduğunu fark ederler.  Sembol sayesine karanlıkta kalan tarih ve sırları yavaş , yavaş aydınlanıcak . Ruhani güçlerle birlikte tapınakda kalan Atiye’ye aklına gelmeyen birçok konuyu kendisine soracaktır…

Beren Saat ve Mehmet Günsür ‘u birlikte böyle bir gizemli dizide görecek olmamız oldukça heyecan verici.  Dizinin yönetmenliğini , Ozan Açıktan , Gönenç Uyanık ve Ali Taner Baltacı üstlendi .

Atiye ve takip ettiğiniz diğer dizileri sitemizden takip, edip okuyabilir ve yorumlar yapabilirsiniz.

 

İçerik Editörü

 Ferhat Ertan

Bu yazı 17 KASıM 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız