Babil 8. Bölüm fragman İzle

Babil 8. Bölüm fragman  İzle

Babil 8. Bölüm İzle

Star Tv’nin fenomen dizisi Babil ilk sezonuna bomba gibi devam ediyor. Babil dizisi hikayesi ve oyunculuklarıyla televizyondaki birçok dizisinin arasından sıyrılıyor. Üniversite’de profösör olan İrfan üzerine suç atılmasıyla birlikte üniversiteden ihraç ediliyor. Oğlunun hastalığı için para bulmaya çalışan İrfan’nın ve geçmişinini anlatan bu hikaye birçok dizi izleyicilerinin alkışını alıyor. Dizinin başrollerini Halit Ergenç, Ozan Güven, Mirce Akalay gibi isimler üstleniyor. Dizinin yönetmen koltuğunda Uluç Bayraktar otururken senaryosunu  Nükhet Bıçakçı ve Özlem Yücel kaleme alıyor. Babil dizisi yayınlandığı ilk bölümden bu yana reyting sıralamasında ilk üçe rahatlıkla giriyor. Dizinin başarısını birçok izleyici fark etmiş durumda.

 

 Babil Ne Zaman Final Olur?

 Başarılı dizi Babil’in finali için oldukça erken bir dönem. Dizi reyting sıralamalarında ilk beşe rahatlıkla girebilirken dizinin yayından kaldırılması oldukça başarılı bir durum. Dizinin reytinglerinin bu denli başarılı olması kanalı ve yapımcıyı mutlu eder. Hikayesi tıkanmadıkça ki tıkanması oldukça zayıf hikaye yeni başladı uzun bir süre daha ekranlara devam edecektir.

 

Babil 8. Bölüm İzle

 Dizi yayınlanır,  yayınmaz sitemizde sizlerle paylaşacağız. O sırada sitemizdeki diğer filmleri BURAYA tıklayarak izleyebilirsniz. Diğer

Bu yazı 03 MART 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız