Babil 7. Bölüm İzle

Babil 7. Bölüm İzle

Babil 7. Bölüm İzle

 

 Bbail dizisi yayınlandığı günden bu yana oldukça beğenilerek izleniyor.  Oyuncu kadrosu ve hikayesiyle birçok kişiyinin alkışını alan dizi yapım hayatına son hızıyla devam ediyor. Dzin başrollerini  Halit Ergenç, Ozan Güven, Aslı Enver, Birce Akalay gibi isimler üstlenirken yönetmn koltuğunda Uluç Bayraktar oturuyor. Dizinin senaryosunu Nükhet Bıçakçı ve Özlem Yücel yazıyor. Dizi ik bölümünden bu yana iyi bir reyting sonuçlarıla yayın hayatına dvevam ediyor.

 

Babil Dizisinin 7. Bölümünü 28 Şubat’da Neden Yayınlanmadı ?

 

 Babil dizisi7. Bölümü ile 28 şubat Cuma akşamı Star Tv ekranlarında izleyiciyle buluşmayı hazırlanıyordu. İdlib’de yaşanan olaylardan kaynakl dizinin 7. Bölümü yayınlanmadı. Babil dizisinin instagram hesabından yapılan açıklama ile dizinin yayınlanmayacığı önümüzdeki haftayı ertlendiği bilgisi verildi.

 

Babil Dizisinin Yeni Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak ?

Babil dizisinin yeni bölümü 6 Mart Cuma günü ekranlarda olacağı bilgisi verildi. Dizinin yayından kalktığı gibi haberler gerçeği yansıtmamaktadır.

 

7. Bölüm Fragmanı

 

 

7. Bölümde Neler Olacak ?

 İlay karakteri parayı bulmak ve borçlarını ödemek için İrfan ve Egemen'i bir araya getirmeye çalışacak..Ayşe'ye olan hisleri ile ilgili ciddi olduğunu fark eden Kudret, Hanesi daha yakından tanımanın yollarını aramaya başlayacak.

 

Babil 7. Bölümü İzle

Dizinin yaşanan olaylardan kaynaklı yeni bölümünü ertleme kararı aldı. Dizin yayınlandıktan hemen sonra sizlerle paylaşacağız.

 

Bu yazı 29 ŞUBAT 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız