Atiye'den Fragman !

BEREN SAAT - MEHMET GÜNSUR GELİYOR ! 

  Beren Saat’i uzun bir aradan sonra göreceğimiz Atiye dizisinden fragman yayınlandı. Ekranlarda özlenen Beren Saat, 27 Aralık’da Netfilix’de gösterime girecek olan Atiye , dizisiyle özlemleri giderecek. Dizide Beren Saat’e  Mehmet Günsur eşlik ediyor. 

  Netfilix Türkiye’nin 2. orijinal dizi olan Atiyeden fragman yayınlandı. Herkesin merak içinde beklediği Atiye, 27 Aralık’da Netfilix’de yayında olacak. Oldukça gizemli olan Atiye, dizisi dikkatleri üzerine çekmeye başardı. 

 

     Dizinin oyuncu kadrosu ise şöyle Beren Saat, Mehmet Günsür, Metin Akdülger, Melisa Şenolsun, Başak Köklükaya, Civan Canova ve Tim Seyfi yer alıyor.  

    Küsürat Yayınları tarafından  2017 yılında yayınlanan ve Şengül Boybaş’ın kaleme aldığı ‘’ Dünyanın Uyanışı ‘’ isimli kitaptan uyarlama olarak yazıldı . Senaryoyu , Nuran Evren Şit tarafından yazıldı. Beren Saat’i mistik güçleri olarak izleyeceğimiz dizi özeti ise şöyle İstanbulda rahat bir hayat süren genç bir ressam olan Atiye ( Beren Saat ) , Göbekli Tepede yapılan bir araştırmaya katılarak Göbekli Tepeye gider.  Yapılan araştırmalarda Arkeolog Erhan ve Atiye buldukları sembolun mistik güçleri olduğunu fark ederler.  Sembol sayesine karanlıkta kalan tarih ve sırları yavaş , yavaş aydınlanıcak . Ruhani güçlerle birlikte tapınakda kalan Atiye’ye aklına gelmeyen birçok konuyu kendisine soracaktır… 

Bu yazı 28 KASıM 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız