Aşk 101 8. Bölüm İzle

Aşk 101 8. Bölüm İzle

 

Aşk 101 8. Bölümü sezon finali ile ilgili çok merak edliyor. Netfilix, Türkiye'nin ekranlara getirdiği yeni gençlik dizisi ilk sezonuyla çok beğenildi. 1990 'larda bir grup lise öğrencisinin hikayesini anlatan dizi heyeanla bekleniyor. Netfilix, nihayet diziyi izlyicileri ile paylaştı. AŞk 101 ilk sezonuyla birçok eleştiri de aldı. Eleştiriler oldukça yersizdi. Netfilix, Türkiye yapımlarına ağırlık vermiş durumda ilerleyen süreçlerde daha da ağırlık vereceği tahmin ediliyor. 

Aşk 101 2. Sezon Olacak Mı ?

Netfilix'in yayınlandığı ve çok sevilen AŞk 101 dizisi hayranları dizinin 2. sezonunun olup olamayacağı ile ilgili merakı. Netfilix, yayım çizgisinde genellike dizilerin yayımlanan sezonlarından sonrasında devam edip etmeyeeğine karar vermektedir. Türkiye'de toplam 3. dizi yayınlayan Netfilix, Hakan Muhafız ve Atiye gibi dizilere diğer sezonlar ile ilgil anlaşmıştı. Net olmamak ile birlikte dizi 2. sezon olacağı tahmin ediliyor. 

 

Aşk 101 Konusu

1990'larda bir grup lise öğrencisi'nin deli dolu hikayesine anlatıyor. Dizi, 4 arkadaşın hikayesi ile başlıyor ve sonrasında genişliyor. Okuldan atılacak olan grup, okuldan atılmamak için ellerinden ne geliyorsa yapıyor. İki öğretmeninin birbirene aşık etmeye çalışan grup, kendi dünyalarında da aşk duygusunu keşfetmeye başlıyor.

Aşk 101 8. Bölüm İzle

Türkiye'nin yeni gençlik dizisi Aşk 101 8. bölümünü izle.

 

Bu yazı 21 NISAN 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız