Aşk 101 7. Bölüm İzle

Aşk 101 7. Bölüm İzle

 

Netfilix, Türkiye'nin 3. Türkiye yapımı dizis Aşk 101 bomba gibi geliyor. Başarılı oyuncular ve dikkat çekiçi sahneler ile dozajı yükselten dizi, çok sevildi. Türkiye'nin yeni gençlik dizisi olma iddasıyla yayım hayatına başladı ! ilk bölümleriyle de oldukça olumlu yorum alan Aşk 101 dizisi şimdiden 2. sezonu merak konusu. Dizi'de başarılı birçok isim bulunuyor. Ayrıca reji ekibi pürüzsüz bir iş çıkartıyor.

Aşk 101 Hikayesi

Öğretmenlerinin bir basketbol koçuna âşık olmasını sağlamaya çalışan dört isyankâr ve bir örnek talebe, beraber arkadaşlığı, aşkı ve kendileri olma cesaretini öğrenir. Bir grup asi gencin lise'de yaşadığı olayları göz önüne alarak, hikayesini anlatıyor. Lise’den atılacağını öğrenen grup, okulda kalabilmek için onları müdafaa eden hocaları’nı birbirlerine aşık etmeye çalışıyorlar. Ayrı olarak lise döneminden olan gençler, aşk duygularını ve kendilerini tanımaya başlayacaktır.

Aşk 101 Oyuncuları 

Netiflix, yapımı dizinin oyuncuları ise tanıdık yüzlerden oluşuyor. Başarılı birçok oyuncu ekibde olması da dikkat çekiyor. Genç ve deneyimli oyuncular bir arada dizinin başarısını gözler önüne seriyor. Aşk 101 dizisinin oyuncuları ise ; Kaan Urgancıoğlu , Kubilay Aka, Alina BozPınar, Deniz Mert, Yazıcıoğlu Selahattin Paşalı , İpek Filiz Yazıcı , Müfit Kayacan, ve Bade İşçil gibi önemli isimler dizi de boy göstermekte.

Aşk 101 6. Bölüm İzle 

Netfilix, Türkiye yapımı aşk 101 heyecanla bekleniyor. 

Bu yazı 21 NISAN 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız