Aşk 101 6. Bölüm İzle

Aşk 101 6. Bölüm İzle

Netfilix, Türkiye'nin yapımını üstlendiği Türkiye'nin yeni gençlik dizisi Aşk 101 uzun zamandır merakla bekleniyordu. Netfilix, Türkiye nihayet diziyi platformuna taşıyarak izleyicileri ile buluşturdu. Dizi ilk bölümüyle de oldukça sevildi. Başarılı senaryosu ve lezzetli görsellik ile dikkat çekiyordu.

 

Aşk 101 Konusu

Aşk 101 dizisi, hikayesiyle de oldukça beğenildi. İşte dizinin hikayesi ;  1990’larda bir grup lise talebesi’nin en ateşli çağlarında yaşadıkları hikayeyi odağına alıyor. Dizi, asi bir grup gencin lise’den atılması olayıyla başlıyor. Okuldan atılmamak için çok sevdikleri hocalarını başka bir hocayla sevgili yapmaya çalışıyor. Ekip, bir yandan da büyürken ; Aşk duygularının da keşfetmeye başlıyor.

 

 

Aşk 101'in Başrolleri Kimler ?

Netfilix, Türkiye'nin 3. Türkiye yapımı dizisi olarak yerini koruyan Aşk 101, ses getirerek ilk sezona devam ediyor. Dizi'de de oldukça önemli isimler bulunmakta. Türkiye'de genç ve deneyimli oyuncularını toplayan ekip, oldukça önemli bir işi ortaya koymakta. Dizinin başrol oyuncuları ise ;  Kaan Urgancıoğlu , Kubilay Aka, Alina BozPınar, Deniz Mert, Yazıcıoğlu Selahattin Paşalı , İpek Filiz Yazıcı , Müfit Kayacan, ve Bade İşçil gibi  sevilen oyuncular yer almakta.

Aşk 101 6. Bölüm İzle

Bu yazı 21 NISAN 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız