Aşk 101 4. Bölüm İzle

Aşk 101 4. Bölüm İzle

Netfilix, Türkiye'nin yapımını üstlendiği yeni bir dizi daha geldi ! Aşk 101, senaryosu ve rejiysiyle oldukça sevildi ! Başarılı oyuncularla dolu bir ekip ve dikkat çeken reji ile sevildi. Dizi'de Türkiye'de yayımlanan dizilerden farklı bir dil kullanılarak, bir üslup oluşturulduğu aşikar. Aşk 101 4. bölüm İzle !

 

Aşk 101 Hikayesi 

Aşk 101 dizisi, hikayesiyle de oldukça beğenildi. İşte dizinin hikayesi ;  1990’larda bir grup lise talebesi’nin en ateşli çağlarında yaşadıkları hikayeyi odağına alıyor. Dizi, asi bir grup gencin lise’den atılması olayıyla başlıyor. Okuldan atılmamak için çok sevdikleri hocalarını başka bir hocayla sevgili yapmaya çalışıyor. Ekip, bir yandan da büyürken ; Aşk duygularının da keşfetmeye başlıyor.

 

Aşk 101 Kimler Oynuyor ?

Netfilix, Türkiye'nin 2020 yılında yaptığı yeni dizi efsane gibi gelior ! Türkiye'den birçok başarlı oyuncuları ekipte görmek mümkün. Ayrıca dizi tüm Dünya'da da merakla bekleniyor. İşte sizlerle Aşk 101 oyuncuları'nın isimleri ; Kaan Urgancıoğlu , Kubilay Aka, Alina BozPınar, Deniz Mert, Yazıcıoğlu Selahattin Paşalı , İpek Filiz Yazıcı , Müfit Kayacan, ve Bade İşçil gibi  sevilen oyuncular yer alıyor. İlerleyen bölümlerde diziye birçok kişinin daha ekleneği konuşuluyor. 

 

Aşk 101 4. Bölüm İzle

Netilix’in yeni gençlik dizilerinen Aşk 101, merakla bekleniyordu. Efsane kadro ve başarılı bir reji ile adından da oldukça söz ettirecek dizi.

 

Bu yazı 19 NISAN 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız