Aşk 101 3. Bölüm İzle

Aşk 101 3. Bölüm İzle

 

Aşk 101 3. Bölüm İzle . Netfilix'in yeni gençlik dizisi olan Aşk 101 çok sevildi. Netfilix'in yeni dönem Türkiye, yapımı dizilerinden olan Aşk 101, eğlenceli bölümleri ve senaryosuyla oldukça sevildi. Türkiye'de önemli oyuncuların başrolünü üstlendiği gençlik dizisi, tüm Dünya'da 24 Nisan'da promiyerini yaptı. Dizi'de birçok öğesiyle, izleyicileri ekran başında tutmayı başarıyor !

 Aşk 101 Dizisi'nin Konusu

Aşk 101 dizisi konusu ile birlikte ; Bir grup asi gencin lise'de yaşadığı olayları göz önüne alarak, hikayesini anlatıyor. Lise’den atılacağını öğrenen grup, okulda kalabilmek için onları savunan hocaları’nı birbirlerine aşık etmeye çalışıyorlar. Ayrıca lise döneminden olan gençler, aşk duygularını ve kendilerini tanımaya başlayacaktır.

Aşk 101 Dizisi Üzerine

Aşk 101 dizisi, Netfilix Türkiye’nin 2020 yılında yayımladığı yeni dizilerden birisi. Türkiye’de son dönemlerde oldukça ağırlık gösteren Netfilix, yeni bir dizi ile tekrar gözleri üzerine çekiyor.  Netfilix, Türkiye yapımı dizilerine ağırlık göstereceği şüphesiz göz önünde. Atiye, Muhafız ve Ottoman gibi diziler ile dikkatlarini de üzerine çekmişti.

 

 

Aşk 101 3. Bölüm İzle

Bu yazı 19 NISAN 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız