Aşk 101 2. Bölüm İzle

Aşk 101 2. Bölüm İzle

 

Aşk 101 2. Bölüm İzle ! Netfilix'in 2020 yeni Türkiye yapımı dizileri arasında olan olan Aşk 101 dizisi bomba gibi geliyor. Gençlik dizisi olarak kurgulanan dizi, ekranları sarsacak ! Aşk 101 dizisi kadrosunda birçok önemli oyuncu bir arada tutarken, kaliteli senaryosu ve rejisi ile oldukça beğenilecek. Netfilix, son zamanlarında Türkiye yapımı dizilerine oldukça ağırlık vermiş durumda. Aşk 101 dizisi de bu örneklerden birisi.

 Aşk 101 Nasıl Bir Dizi ?

Aşk 101 dizisi,  1990’larda bir grup lise öğrencisi’nin en ateşli çağlarında yaşadıkları hikayeyi odağına alıyor. Dizi, asi bir grup gencin lise’den atılması olayıyla başlıyor. Okuldan atılmamak için çok sevdikleri hocalarını başka bir hocayla sevgili yapmaya çalışıyor. Ekip, bir yandan da büyürken ; Aşk duygularının da keşfetmeye başlıyor.

Aşk 101 Başrolleri Kimler ?

Netfilix’in yeni bomba dizisi, Aşk 101, iddialı geliyor. Oldukça önemli isimleri kadrosunda tutan dizi, ilerleyen dönemlerde de tüm dünya’da izlenilecek gibi görünüyor. Dizinin başrol oyunuları ; Kaan Urgancıoğlu , Kubilay Aka, Alina BozPınar, Deniz Mert, Yazıcıoğlu Selahattin Paşalı , İpek Filiz Yazıcı , Müfit Kayacan, ve Bade İşçil gibi genç ve tecrübeli isimler üstleniyor. Aşk 101 dizisinden heyecan oranı oldukça zirve de olan bir dizi !

Aşk 101 2. Bölüm İzle

Aşk 101 2. Bölümü izle. Dizinin 2. Bölümü ise oldukça aksiyonu zirvede geçti. İlerleyen dönemlerde oldukça ses getirecek Aşk 101 dizisi, gençlerin tek dizisi olacak gibi görünüyor. Aşk 101 dizisi 1. Bölümü ile de oldukça sevilmişti. 

 

Bu yazı 18 NISAN 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız