Aşk 101 1. Bölüm İzle

Aşk 101 1. Bölüm İzle

 

Aşk 101 1. Bölüm İzle . Aşk 101 Netfilix'in yeni gençlik dizisi Aşk 101 bomba gibi geliyor. Türkiye'nin yeni gençlik dizisi olma adayında olan dizi de Türkiye'de daha başlamadan oldukça ses getirdi. Baya iddalı olan dizi, heyecanla izleyicilerinden gelen tepkileri bekliyor. Birçok genç ve tecrübeli bir araya getiren ekip, Türkiye'ye yeni bir dizi soluğu getiriyor !

 

 

 Aşk 101 Konusu

Dönem dizisi olacak olan aşk 101 dizisi, asi ve dışlanmış bir grup lise öğrencisi okuldan atılacaktır. Lakin gençler okuldan atılmamak için onları savunan öğretmenleri birbirine aşık etmek için el ele verir. Okulu seven bu asi gençler, öğretmenleri'nin okulda tutmaya çalışırlar. Ergenlik yaşlarındaki bu gençlerin aşk duygusunu keşfetme ve öğrenme sürecini de merkezine alıyor. Aşk 101 dizisi heyecanla bekleniyor !

950

Aşk 101 Dizisinin Oyuncuları kimler ?

Netfilix'in bomba dizisi Aşk 101 oyuncuları ise merak konusu. Dizi de önemli birçok isim bulunuyor. İşte bazı isimler şu şekilde ;Kaan Urgancıoğlu , Kubilay Aka, Alina BozPınar, Deniz Mert, Yazıcıoğlu Selahattin Paşalı , İpek Filiz Yazıcı , Müfit Kayacan, ve Bade İşçil gibi önemli isimler başrolü üstleniyor.

Aşk 101 1. Bölüm İlze

Netfili'in yeni bomba dizisinden ilk fragman yayınlandı. Oldukça merak edilen dizi bir grup gençin hikayesini anlatıyor. 

 

Bu yazı 18 NISAN 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız