Arka Sokaklar Sezon Finali İzle 550. Bölüm

Arka Sokaklar Sezon Finali İzle 550. Bölüm

Arka Sokaklar Sezon Finali İzle 550. Bölüm

  Arka Sokaklar sezon finali bölümü ile ekranlara bir süre ara veriyor. Tüm Dünya’yı etkisi altına alan korona virüs salgınlarından kaynaklı, onlarca dizi setlere ara vermişti. Arka Sokaklar’da ilk olarak setlere ara veren diziler arasında. Dizi, set’e ara verip, stok bölümlerini yayınlamıştı. Stok bölümleri bittikten sonra senaristler, yeni bir bölüm yazarak sezon finali bölümünü oluşturdular. Tedbirler ile tekrardan sezon finali bölümü çekildi.

Arka Sokaklar'da Neler Oldu ?

 Ekranların en uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar, salgın tedbirleri gereği sezon finali yapmaya hazırlanıyor . Dizi önümüzdeki 550. Bölümü ile sezon finalini giriyor. Salgın gereği alınan tedbirler gereği, 65 yaş üstü kişilerin sokağa çıkma yasağı bulunuyor. Bundan kaynaklı Rıza Baba karakterini canlandıran Zafer Ergin evde kalmak durumunda kaldı. 14 sezondur aralıksız yayınlanan Arka Sokaklar, tuhaf bir sezon finaline hazırlanıyor.

 

Arka Sokaklar Sezon Finali Fragmanı

Arka Sokaklar ekibinden yayınlanan yeni bölüm fragmanı şu şekilde ;

 

Arka Sezonlar Sezon Finalin’de Neler Olacak ?

 Arka Sokaklar sezon finali yine hareketli geçicek. Kadri, sonunda oğlunun katillerinin kimler olduğunu öğreniyor.  Cemal, oğlunu öldürüyor. Cemal, Kadri’nin bu durumu öğrendiğinin farkına varıyor. Ezgi ile plan yaparak, Kadri’ye tuzak kuruyorlar. Kadri’yi köşeye sıkıştırıp çatışıyorlar. Bu yaşanılanlar ekibi oldukça zor bir durumu sokuyor. Kadri bir türlü yakalanamıyor, Nedim’in kaçması da ortalığı oldukça karıştırıyor.

 

 Arka Sokaklar Sezon Finali İzle

1. Mayıs Akşamı saat 20:00 'da Kanal D ekranlarında olacak dizi, yayınlandıktan hemen sonra sizlerle paylaşacağız.

 

Bu yazı 25 NISAN 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız