Rutina Wesley Hayatı ve Rol aldığı Filmler Nelerdir ?

Rutina Wesley Hayatı ve Rol aldığı Filmler Nelerdir ?

  Rutina Wesley karakteri tara Thorton için bilinir, cesaretli Güney vampir drama, True Blood). Glitz ve glamour, Las Vegas, Nevada için en tanınmış kişi şehirde doğdu ve çok erken yaşta sanatlara maruz kaldı; aslında eğlence damarlarından geçiyor. Babası, Ivery Wheeler, annesi ise bir not musluk dansçı, Cassandra Wesley, bir showgirl olarak Vegas strip üzerinde gerçekleştirilen. Rutina sene sonra Indiana Evansville Üniversitesi'nden Tiyatro performansı bir lisans derecesi kazandı için dans okudu. Alkışlanan Julliard Okulu tarafından kabul edilmek için iyi bir bahta sahipti. Rutina'nın julliard'daki görevi esnasında, Krallık dramatik Sanat Akademisi'nde bir yaz geçirecek kadar talihliydi. Fortune, Julliard sınıf arkadaşlarından biri olan Nelsan Ellis, True Blood'un başrol oyuncusu olduğunda tekrar Rutina ile birlikteydi .

Julliard ayrıldıktan sonra, Rutina David Hare oyunun Broadway imalatında rol aldı, Bill Nighy karşısında "dikey saat". Rutina kamu Tiyatro imalatında bir görünüm ile "dikey saat" izledi,"Darfur". Hit filmdeki küçük rolü, aşk doktoru, bitiren filmden kesildi fakat bu onun hayalini izlemesini engellemedi. Başka bir büyük ekran görünümü yaptı, bu sefer dans melodramında nasıl hareket ettiğini . O da misafir hit televizyon programı Numb3rs rol aldı; ancak, o HBO imalatı üzerine imza adan vakit onun mola geldi, True Blood.

True Blood  tarafından Vampire literary serisinden uyarlanmış ve Amerikan Güzeleli  ve Six Feet Under Alan Ball tarafından küçük ekran için tasarlandı. Rutina'nın Kostik Dili ve sert bir şekilde savunmasızlığını gizleyen bir karakter olan Tara Thornton'u canlandırması, True Blood'un bir kült vuruşu yapmasına yardımcı oldu. True Blood'un  başarısı, vampir pembe dizi hem eleştirmenlerin hem de izleyicilerin favorisi olduğunda naysayers'ı şok etti. 2010 seneninde True Blood üçüncü sezonu için döndüğünde Rutina'yı daha fazla göreceğiz.

Bu yazı 12 ŞUBAT 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız