Richard Tyson Hayatı ve Filmleri

Richard Tyson Hayatı ve Filmleri

Richard Tyson Mobile doğdu, Alabama fakat nihayetinde oyunculuk sevgisini takip ve Hollywood taşındı, Kaliforniya. Hit TV şovunda ilk rollerinden biri olan 'Moonlighting' (Bruce Willis ve Cybil Shepherd ile), Richard'ın kariyeri oradan ayrıldı ve o vakitten beri yavaşlama belirtisi göstermedi. En iyi 'Üç Saat Yüksek', Cullen Keskin Buddy Revell gibi roller için Anaokulu Polisi '(ters Arnold Schwartzenegger) denilen ve İki Ay Junction' in 'Perry, Richard (düzenli olarak sahneye Shakespeare gerçekleştirmek için alır) tekrar bir oyuncu olarak oynuyor, değişik karakterler film yıldızı televizyon oyuncu için gelen tiyatro sanatçısı gitmek için onun kabiliyeti değil, bu arada çok istikametliliği onun ispat etmiş vakit ve vakiti var. Richard, 1989 seneninde bir sene süresince koşan Hardball isimli kendi televizyon dizisinin yıldızıydı. O da CSI onun en son görünümü de dahil olmak üzere kariyeri süresince çeşitli DİĞER TV şovları bulundu.

Cengiz Han' ve diğerleri gibi film kredilerinin uzun bir listesi ile  Bloom, Ben Stiller ve Travolta gibi geniş bir aktörle ekranı paylaştı. Geniş film ve televizyon kariyerine ek olarak, Richard Cornell Üniversitesi'nden Güzel Sanatlar alanında yüksek lisans derecesine sahiptir ve bir defa orada oyunculuk öğretti. Richard'ın en son filmleri arasında 'Naked Run', 'Richard III've korku filmi 'Big Bad Wolf' bulunuyor. 'Büyük kötü Kurt' bu yıl serbest bırakılması için ayarlanır.

2006 güzünde Alabama'ya, 'Umman'u bulduğumda' filminin prömiyeri için haneye döndü - evindeki eyaletinde çekilecek olan ilk film - ve kısa bir müddet sonra Rusya'yı ziyaret etti ve barışsever ödülünü kabul etti. Richard şu anda 'Jake'in Köşesi' filmini çekiyor ve bu yıl başka bir film için filme başlamak için Rusya'ya geri dönecek. Ayrı olarak kendi filmlerini yönlendirmek ve üretmek istiyor ve oynamak için enteresan ve zorlu roller aramaya devam ediyor.a

Bu yazı 22 ŞUBAT 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız