Mandira Bedi Kimdir ?

Mandira Bedi Kimdir ?

 

 Mandira, 15 Nisan 1972'de Pencapça konuşan Bombay merkezli Bedi ailesinde doğdu. Annesinin isimi Gita ve babasının isimi Verinder. O Cathedral & John Connon Lisesi'nde onu okul yaptı ve sırasıyla St. Xavier Koleji ve Sophia Polytech onu mezuniyet ve mezuniyet sonrası bitirdi. Shanti'deki küçük ekranda rol oynaması öneri edildiğinde oglivy & Mather reklam Ajansı'nda çalışmaya başlamıştı. Bu da 'Bahoo Thee' için kaydolmak için onu açtı.

   Bir koç, o canlı kriket ile ilgili ihtiraslı ve Sony televizyon compère 'ekstra İnnnings' onu teklif ettiğinde heyecanlandım. Tasarımcı Sarees geniş bir dizi onun görünümünü nihayetinde seyirci-gemi bir artışa sebep oldu sıkıcı erkek egemen kriket dünya glamorized. Hindistan, Pakistan, Bangladeş ve diğer ülkelerde kriket takıntılı izleyiciler, hem erkek hem de kadın, bu ince, taze yüzlü, seksi, Sari kaplı ve sıhhatli Hintli kız ile büyülendi.

   Moda Tasarımcısı, Satya Paul, 50 küsur olanlar dışında az olan kriket katılan ülkelerin bayrakları ile mini; oyuncuların animasyonları; biri kriket gazete başlıkları ile kriketçiler imza atar bir; bir tane dahil kriket temalı Giysi, tasarlanmış. Bu Sarees birkaç ihalesi edildi. Mandira, sevgililer günü 1999'da Bollywood film yönetmeni Raj Kaushal ile izdivaç etti ve Bandra, Bombay'da yaşıyorlar.

   O koca filmi 'Shaadi ka Ladoo' hareket etti, ve 'Dus Kahaniyan'filme bulundu. Çeşitli ekran rolleri yapmaktan hoşlanıyor, ancak glamorized dramaları seçenek ediyor. O 'Kyun ki Saas Bhi kabhi Bahu sana' biri gibi, negatif roller yapmak isterdim, fakat o bunun için bir yüzü yok söylenir. O ortaya çıkmıştır, o set Max Dünya Kupası Kriket 2007, diğerleri arasında bir vaziyet komedisi ç olduğunu.

Bu yazı 12 ŞUBAT 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız