Mackenzie Foy Hayatı ve Rol Aldığı Yapımlar

Mackenzie Foy Hayatı ve Rol Aldığı Yapımlar

   Mackenzie Foy, 10 Kasım 2000'de doğdu. Kariyerine 2004 seneninde Garnet Hill, Polo Ralph Lauren ve guess Kids için çalışan bir çocuk modeli olarak başladı. Ayrı olarak Apparel Group, the Walt Disney, Mattel, Target Corporation, ve Gap gibi şirketler için basılı reklamlarda modellenmiştir.

  Foy reklamlarda görünmeye başladı. İlk oyunculuk rolü geldi 2009 TV dizisi hawaii misafir oldu . 11 yaşındayken Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Zamanı Bölüm 1  ve Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Zamanı Bölüm 2'de Bella ve Edward'ın kızı Renesmee olarak rol aldı. Korku Seansı'nı filme aldı ve boxcar Children ile beraber seslendirdi.

   O hayat Mücadelesi Lou Kardinal olarak yanında oynadığı bir rol vardı . Ayrı olarak  ve küçük Prens'in Fransız filmlerinin İngilizce sürümlerine da ses verdi . Murph'un bir sonraki başrol oyuncusu Matthew Mcconaughey'nin karşısında yıldızlararası'ndaki kızının genç sürümü olarak geldi. oyuncular Anne Hathaway, ve John Lithgow dahil. foy'un karakterinin yetişkin sürümünü oynadı ve Hayat mücadelesinin başrol oyuncusu, en daha önceki sürümünü oynadı.

   Foy, 18 yaşına gelmeden önce son filminde daha etkileyici  ortak yıldızları ilave edebildi. Fındık kıran ve Dört Diyar , Morgan Freeman, Helen Mirren, Eugenio Derbezbaşrolü olarak görülebilir.İlkbaharda liseden mezun olmak için çalışmalarına odaklanmanın yanı sıra, Foy onun vakit boyama harcıyor, köpeğiyle oynarken, ve Tae Kwon do yapıyor, bir kavga et sanatı o üçüncü derece siyah kuşak tutan.

Bu yazı 12 ŞUBAT 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız