La Casa De Papel Oyuncusu, Alvaro Morte Kimdir?

En popüler Netflix dizisi La Casa da Papel Papel Para Soygunu'ndan El Profesörü kim unutur? Bu İspanyol soygun dizisi, dünya çapında milyonlarca suç serisi sevgilisinin kalbini çaldı ve Profesörün katkısı ve performansı tüm dünyadan büyük beğeni topladı. Sergio Marquina'nın bu karakteri Alvaro Antonio Garcia Morte İspanyol aktör tarafından canlandırılıyor. 23 Şubat 1975'te İspanya, Cadiz, Algeciras'ta doğdu ve oyunculuk yolculuğuna yerel televizyon dizisindeki küçük rolüyle başladı.

Kariyer

Oyunculuk kariyerinin ilk aşamasında, ilk olarak Hastane Merkezinde ortaya çıktı ve bunu Planta 25'te Ray rolünü canlandırdı. atılım 2017 yılında geldi. O para soygunu liderlerinden biri olarak yer aldı ve EL Profesör rolünde yaygın şöhret ve zafer kazandı ve kesinlikle çok popüler oldu. Oyunculuk dışında, 2012 yılında karısıyla birlikte kurduğu 300 pistola adlı bir tiyatro şirketine sahiptir.

 

Sezon 4.Bölüm La casa da papel

La Casa Da Papel veya Money Heist, muhtemelen bu pandemik koronavirüsteki dördüncü sezonla birlikte “Netflix” te en iyi İngilizce olmayan dil dizisi. Ana protogonist olan El Profesör, zihin ve zihin üfleme oyunculuğu ile kalbi tekrar kazandı. Bir röportajda karakterleri derinlemesine incelemeyi sevdiğini ve etrafındaki tüm süper kahramanlardan ilham aldığını açıkladı. Ayrıca, insanları şu anda bu salgın Covid-19'dan en kötü etkilenen ülkeler olan Berlin, İspanya'da bulunan sosyal mesafeyi sürdürmeye çağırdı.

 

Alvaro Morte Biyografi

Gerçek ad Álvaro Antonio García Morte Doğum günü 23 Şubat 1975 Yaş 44 yaşında Doğum Yeri Algeciras, Cádiz, İspanya milliyet İspanyol Meslek Aktör, Yapımcı, Yönetmen Din Hristiyanlık Burç

balık Burcu

 

Boyu- 183 cm  

Ağırlık Kilogram  - 75 kg -  

Aile

baba Bilinmeyen anne Bilinmeyen Kız kardeş Bilinmeyen Erkek kardeş Bilinmeyen Alvaro Morte medeni durumu nedir? (bekar, evli, ilişki veya boşanma) Evli Alvaro Morte'nin kaç çocuğu var? (Ad) İki (Julieta ve Leon) Alvaro Morte eşcinsel mi? Hayır Alvaro Morte'nin karısı kim? (Ad) Blanca Clemente

Alvaro Morte Filmografi

Los niños del jardín (2003)
La Guarida del Ermitano (2003) bir Alberto olarak
Ignora (2006)
Lola, la pelicula (2007) bir Rafael Torres olarak
Amores Ciegos (2011) bir Julio olarak
Wings (2013)
Mirage (2018) a olarak David Ortiz
Smallfoot (2018) Gwangi olarak

Bu yazı 09 MAYıS 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız