Kaya Scodelario Hayatı ve Filmleri

Kaya Scodelario Hayatı ve Filmleri

    Kaya Rose, İngiltere'de doğdu. Babası İngiliz ve annesi Brezilyalı, İtalyan ve Portekiz orijinli. Soyadı annesinin İtalyan büyükbabasından geliyor. Annesi sayesinde Kaya, Brezilya Portekizcesi ve İngilizce bilmektedir. On dört yaşında , o Skins için seçmelere, onun gibi gerçek gençler döküm tanınacak yeni kanal E4 için ilk serisi, kim profesyonel oyunculuk tecrübesi vardı, yerine tecrübeli yetişkin aktörler daha.

   "Effy Stonem" rolünü kazandı ve Ocak 2007'de gösteriye katıldı. Hiç konuşmadığı zorlu bir başlangıçtan sonra, scodelario ve Effy izleyiciler üzerinde oldukça izlenim bıraktı. Bir hayli afetler ön tasarıda, stalkers dahil, ölüm, ve cinsel baskılar, effy suyun üzerinde başını meblağken test2 hayat vaziyetleri çözmek için onun becerisi için bir fan favori oldu. Karakter ve rol büyüdükçe, scodelario o arkadaşlıklar ile karşı karşıya Effy gerçekçi tecrübeler ve zorluklar olarak tarif tasvir zevk, ilişkiler, ve ergenlik. Ciltleri iki mevsim sonra serisi 2007 senesi nihayetinde bir revizyon dayandı. Karakterlerin çoğunun rotalarını yürüttüğünü hisseden yazarlar, Effy dışındaki her karakteri yazdı.

 

 Bu, scodelario'ya ehemmiyetli ölçüde daha fazla baskı yaptı, zira üçüncü sezon için en bilinen yüz olacağı mananına geliyordu. Yeni Skins sezonunun başlamasını beklerken, ek kariyer fırsatları bulmak için son nüfuzundan istifade etti. O seçkin ajansı Models katıldı 1 ve yakında supersuper mecmuası için kapak modeli olarak bulundu. O ay bir rol ile onu uzun metrajlı filmi yaptı , ay iken gerçeküstü karşılaşmalar muzdarip bir astronot olarak Sam Rockwell oynadığı. Çiçek açan bir film kariyeri ve başarılı TV dizisi geri çekilmek için Kaya Scodelario netlikle izleyecek biri.

Bu yazı 12 ŞUBAT 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız