Jessica Chastain Hayatı ve Filmleri

Jessica Chastain Hayatı ve Filmleri 

 Jessica Michelle Chastain Sacramento doğdu, Kaliforniya, ve Kuzey Kaliforniya banliyösünde bir orta sınıf hane büyüdü. Annesi Jerri Chastain, ailesi aslen Kansas'tan gelen vegan bir şef ve üvey babası bir itfaiyeci. O dokuz yaşında dans keşfetti ve on üç yaşına kadar bir dans topluluğu oldu. O Bay area her yerinde Shakespeare yapımları performans başladı.

    "Romeo ve Juliet" in yapımındaki bir oyuncu, juilliard için bir drama büyük olarak seçmelere teşvik etti. Okulun tanınmış kişi mezunlarından Robin Williams'ın bursuyla "Crew 32" nin bir azası oldu.Juilliard onu geçen sene, o tv yazarı/yapımcı John Wells ile bir holding anlaşma öneri edildi ve o nihayetinde onun TV şovları üç çalıştı. Jessica, "Othello"da oynayan tiyatro yapmaya devam ediyor. Vaktini New York ve Los Angeles arasında tiyatro, film ve TV'de çalışarak geçiriyor.

   2011 seneninde filmde üretken bir sene geçirdi. Duyguların Rengi'nin destekleyici rolünde bir oyuncu tarafından en iyi performans için 2012 Oscar adaylığı da dahil olmak üzere bir dizi ödüle aday gösterildi ve kazandı .

Bu yazı 12 ŞUBAT 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız