James Corden Kimdir ?

James Corden Kimdir ? 

 

   James Corden bir adam, Tony kazanan oyun Tarih Boys 2006 Broadway ilk izledi iki Guvnors, onun önde gelen dönüş için 2012 Tony Ödülü kazandı. Corden müzikal tiyatro getirdi onun late Late Show popüler serisi "Crosswalk müzikal aracılığıyla."Kediler film müzikalinde Bustopher Jones olarak bulunuyor ve bu arada balonun Netflix uyarlamasında Barry olarak bulunuyor. Corden, Late Late Show, "Carpool Karaoke" serisindeki çalışmaları ve 2016 Tonys'e hane sahipliği yaptığı için Yedi Emmy Ödülü kazandı

  Kendini "tıknaz birim" olarak tanımlayan James Kimberley Corden, Hillingdon, Londra'da doğdu ve bir sosyal hizmet uzmanı olan Margaret'in (Collins) erkek çocuğu Buckinghamshire'da ve bir müzisyen olan Malcolm Corden'de büyüdü. High Wycombe yakınlarındaki School'a gitmeden önce Jackie Palmer Sahne Okulu'nda drama okudu.

  Ancak, o çok az akademik hırs vardı ve oyunculuk döndü itiraf, tek renkli Shane Meadows filmi TwentyFourSeven yaptığı ekran ilk yapma . Televizyon drama dizisinde küçük roller aldıktan sonra, İngiliz TV komedi-drama Fat Friends  bir zayıflama kulübünün genç azası olarak ilk ehemmiyetli rolünü aldı. Kısa bir müddet sonra, Alan Bennett'in "the History Boys" isimli oyununda Londra sahnesinde bulundu ve sonraki beynelmilel turuna ve sinema uyarlamasına katıldı. Kilolu Arkadaşlar için çalışırken, Galli oyuncu Ruth Jones ile tanıştı ve aralarında bişeyler oldu.

   2007 yılında sezon Gavin & Stacey büyük hit sitcom moda onlar, hem de en İyi Komedi dizisinde onları James ve en İyi Komedi Aktörü olarak İngiliz Film Yüksekokul Ödülü kazandı. O da Gavin bekarlığa veda Partisi arkadaş olarak kameo görünüşe yapmak için daha önceki "tarih Boys" üç ikna etti. 2011 seneninde o CBS 'geç, geç Show' hane sahibi olunca böylelikle transatlantik muvaffakiyet 2015 seneninde tepesinde başlayan, broadway'e Londra'dan onunla transfer alkışlanan saçmalık 'One Man, iki Şefin' bir sahne oyuncusu olarak ün bulundu.

Bu yazı 12 ŞUBAT 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız