Eiza González Hayatı

Eiza González Hayatı

 Eiza Gonzalez  Meksikalı oyuncu ve şarkıcı. 30 Ocak 1990'da Mexico City, Meksika'da Carlos González ve Glenda Reyna'da doğdu. Annesi Yesteryear bir Meksika modelidir. Bir ağabeyi var, Yulen. 12 yaşındayken motosiklet kazasında babasını kaybetti. Daha sonra Eylül 2015'te, bu travma sebebiyle 15 ve 20 yaşları arasındaki kompulsif aşırı yeme ve çöküntüden muzdarip olduğu ortaya çıktı.

   Eiza, hem Mexico City'de hem de' Amerikan Okulu Vakfı'nda 've' Edron Akademisi'nde' okudu.2003 seneninde Eiza, tanınmış kişi oyuncu Patricia Reyes Spíndola'nın yönettiği Mexico City merkezli 'M & M Studio' oyunculuk okuluna katıldı. 2004 seneye kadar okula gitti.Daha sonra Televisa'nın ünlü eğlence eğitim müessesesi olan 'Centro de Educación Artística', Mexico City'de, 14 yaşındayken üç sene süresince ders almasına müsaade edildi. Yapımcı-yönetmen Pedro Damián tarafından fark edildi. Onun gerçek atılım Floricienta Lola başlıklı bir uyarlama ile geldi: Érase una vez, bir Televisa üretilen genç odaklı Meksika melodram telenovela. Ocak Şubat 26, 2008 , Meksika'da prömiyeri ve mermi kadın kahramanı dolores "Lola" Valente oynadığı, 11 Ocak 2008 seneye kadar iki sezon süresince koştu. Gösterinin büyük popülaritesinin bir neticesi olarak, Latin Amerika ve Amerika Birleşik Devletleri'ndeki diğer bir hayli ülkede gösterildi. 2008 baharında, annesi ile New York'a gitti ve ' Lee Strasberg Tiyatro ve Film Enstitüsü'nde üç aylık oyunculuk kursu aldı ve bitirdikten sonra Mexico City'ye döndü.

    O sene, Meksika'da kozmetik markası Avon yeni yüzü olarak onu seçilmiş ' renk Trend de Avon. Ocak Kasım 24, 2009 emi televiyonu onunla geç 2008 seneninde ilk albümü '' EMİ televizyon müzik Meksika/Latin Amerika ve 26 Ocak 2010 Capitol Latin Amerika Birleşik Devletleri aracılığıyla serbest bırakılması için sebep olan bir anlaşma imza attı. Albüm Meksika top 100 albümleri grafikte 13 tırmandı. Aynı zamanda, Nisan 2009'da Meksikalı aktris Susana González ile ekran alanını Mujeres asesinas: tere, desconfiada , popüler bir Meksikalı drama ve psikolojik gerilim dizisi Mujeres asesinas'da paylaştı. Genç bir antagonist olan Gaby'nin rolünü tecrübe etti.

   Daha sonra müzikal tween telenovela suena conmigo (2010), baş kahramanı Clara ve onun alter-ego Roxy Pop olarak ikili roller indi. Serinin çekimleri için, Nisan 2010'dan bu yana bir yıl boyunca Buenos Aires'te kalmak zorunda kaldı ve Meksika'yı yalnızca molalarda ziyaret etti.Nisan Temmuz 20, 2010 , televisa, Illusion Studios ve Nickelodeon Latin Amerika tarafından üretilen sueña conmigo, 1 Nisan 2011'den itibaren Meksika, Arjantin ve diğer Latin Amerika ülkelerini kapsayan Nickelodeon Latin Amerika'da yayınlandı. Serinin popülerlik döküm Temmuz Mart ve Temmuz 2011 Arjantin genelinde konserler açtı. İkinci albümü 'Te Acordarás de Mí' 5 Haziran 2012'de dijital olarak piyasaya sürüldü.

  México Top 100 albüm listelerinde 66'da giriş yaptı ve AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ Billboard Latin Pop albüm listesinde 14'te doruğa çıktı. 2013 yılında değişik film şenliklerinde prömiyeri yapılan komedi drama flick Casi treinta (2014), ilk defa büyük ekranda prömiyeri yaptı. Film ancak daha sonra 22 Ağustos 2014'te Meksika'da yayınlandı. Mayıs Eylül 3, 2012, TV'de bir sonraki ehemmiyetli rolü Nikki Brizz Balvanera oldu, Meksika telenovela Amores verdaderos bir kadın kahraman , Mayıs Kanal de las estrellas yayınlanan hangi 12, 2013.

   Daha sonra 2015 filmi Jem and the Holograms'da Sheila "Jetta" Burns oynamaya devam etti . 2014'ten bu yana, Amerikan korku TV dizisinde bulundu from Dusk till Dawn: özgün filmde salma Hayek'in oynadığı santanico Pandemonium karakterini canlandıran dizi. El Rey ağında yayınlanan dizi, ilk İngilizce konuşma bölümünü işaret ediyor.Şubat 2015'te, Neutrogena onu cilt bakım hattının en yeni Büyükelçisi olarak duyuru etti.Haziran 2017'de yayınlanan aksiyon filmi Full Throttle'da Darling rolünü oynayarak görülebilir.

Bu yazı 12 ŞUBAT 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız