Diane Guerrero Filmleri ve Hayatı

Diane Guerrero Filmleri ve Hayatı

 

  Diane Guerrer, 21 Temmuz 1986  Amerika da doğdu. O en iyi Netflix serisinde Maritza Ramos olarak rolleriyle tanınır Orange is the new Black ve Lina on Jane the Virgin. Onun diğer rolleri arasında yinelenen bir rol vardı daha orada mısınız? Guerrero Boston'da büyüdü ve ailesinin geri kalanı Kolombiya'ya sürüldükten sonra orada kaldı. Muhacirlik reformu için bir müdafaa edicidir. Orange Is The New Black üzerindeki rolü, bir komedi dizisinde bir topluluk tarafından üstün performans için Screen Actors Guild Ödülü için iki sefer kazandı.

   Guerrero New Jersey'de Kolombiyalı anne baba için doğdu ve Boston, Massachusetts'te büyüdü. Amerika Birleşik Devletleri yurttaşlığına sahip yakın ailesinin tek azası olarak (ülkede doğma hasebiyle), ailesi ve ağabeyi 14 yaşındayken Kolombiya'ya geri gönderildiğinde AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ'de kaldı. Ailesi legal yurttaşlık izlemişti, fakat sahtekarca temsil edilmişti. Ayrı olarak kuvvetli bir aile destek sistemi olmadan büyüdü Guerrero yeğeni, daha sonra mapusta vakit görev yaptı.

  Guerrero, diğer Kolombiyalı aileler tarafından ele geçirildikten sonra Boston'un Jamaika Ovası ve Roxbury semtlerinde büyüdü. O genç yaşından beri oyunculuk bir alaka vardı ve semtte veyahut okulda serbest fırsatlardan faydalandı etti. Sonra Boston Arts Academy katıldı, bir sahne sanatları Lisesi, o müzik bölümünde nerede. Onun lise faaliyetleri arasında bir caz grubu ile şarkı söylüyordu, ama o üniversitede Politika Bilimi ve iletişim peşinde beklenen. 2010 seneninde, o Norwood,  Bello için vuruldu Faces müzik video ortaya çıktı. Üniversiteden sonraki ilk işi bir hukuk bürosundaydı. 24 yaşında oyunculuk kariyerine karar verdi. 2011 seneninde New York'a taşındı ve Susan Batson stüdyolarında oyunculuk eğitimi aldı ve burada menajeri Josh Taylor ile tanıştı. Guerrero'nun hayat tecrübesi onu muhacirlik reformunu savunmaya zorluyor ve oyunculuğunda çektiği bir tesir.

   O zahmetli Hizmetçi bir rol için seçmelere, ama Orange yeni siyah atıldı, o muhtemelen Porto Rikolu bir Bronx-bred karakteri oynar nerede. Sezon için 2, O ctors Guild Ödülleri'nde bir komedi dizisinde bir topluluk tarafından üstün performans için tanıma kazandı döküm parçasıydı. Oyuncular, 22.Guild Ödülleri'nde yeniden bir komedi dizisinde bir topluluk tarafından olağandışı performans için tanındı. Üzerinde Hala gelmedik yinelenen bir rolü vardı?.

   2014 seneninde, karakterinin babasının doktora adayı konusunda olduğu Mayıs-Aralık romantizmiyle ilgili bir komedi olan Emoticon ' da ortaya çıktı. Evlatlık bir genç çocuk olan Amanda Nevins gibi bu filmdeki performansı, Hollywood Reporter Frank Scheck'e göre "güzel bir şekilde işlenmiş" bir "iyi çizilmiş küçük an" ın bir izahı gibi pozitif tenkitler ortaya çıkardı.

  Yaklaşan rollerinden biri, Peter ve John için loreta  Janeta Velazquez'in hayatına dayanan 1800'lü bir Küba konfederasyon casusu. Cw'nin Jane the Virgin dizisinde yinelenen bir rol oynadı. Şubat 2015'te Guerrero, CBS'nin super Clyde için televizyon kaptanında kadın öncü olarak rol aldı, ancak CBS Mayıs ayında düşüş programını izah ettiğinde gösteri seriye alınmadı. Guerrero, happy Yummy Chicken, Beyond Control ve The Godmother film rollerine sahip. 2016'da Guerrero, sevdiğimiz ülkede serbest bırakıldı: ailem, on dört yaşındayken ebeveynlerinin gözaltına alındığı ve hudut dışı edildiği ile ilgili bir hatıra paylaştı. Kitap Michelle Burford ile yazılıp, tarafından yayınlandı.

Bu yazı 12 ŞUBAT 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız