Britt Robertson Hayatı ve Filmleri Nelerdir ?

  Britt Robertson Hayatı ve Filmleri Nelerdir ?

   Britt Robertson 16 yaşında olan Lux Cassidy olarak rol aldı, bir özgürleşmiş minör olmak için bir gayret onu doğum anne müsaadesi karar verir bilge-ötesinde-onu-sene savunucu çocuk, fakat bunun yerine yeni bir başlangıç bulur, CW midseason drama hayatında beklenmedik.Robertson'ın uzun metrajlı film kredileri arasında gerçek hayatta Dan ve Steins'e ayak uydurmak bulunuyor. Bu sene ilerleyen saatlerinde, Naomi Watts ve Annette Bening'in oynadığı Rodrigo Garcia'nın yönettiği Mother and Child'da da görülecektir. 

  Bağımsız filmleri içeriden ve sürüş derslerini içerir.Onun televizyon kredileri düzenli bir dizi olarak CBS Paramount drama Swingtown dahil, televizyon filmleri Jesse Stone mermi rolleri ile beraber: gece Passage ve eleştirmenlerce beğenilen onuncu çember.Charlotte, Kuzey Carolina'da doğan Robertson, vaktini Greenville, Güney Carolina ve Los Angeles, Kaliforniya arasında ayırır. Saklı çemberin çekimleri esnasında Vancouver, British Columbia'da yaşıyor.

Brittany Leanna, Kuzey Carolina,  ve Ryan Robertson, bir restorancıda doğdu. Yedi çocuğun en büyüğü olan Güney Carolina'da büyüdü. Annesinin devlet okulu sistemi hakkındaki kaygıları Robertson'ın hanede eğitim görmesine sebep oldu. Güney Carolina'daki Greenville Little Theatre'da oyunculuk yapmaya başladı ve erken yaşlarında TV ve film fırsatları aramak için büyükannesi ile Los Angeles'a taşındı. 

   Growing Pains: return of the Seavers gibi çeşitli TV projelerinde rol aldı. Muvaffakiyet , whipping boy , Scream 4 ve iki seride lux in Life Unexpected ve Cassie in Secret Circle'daki rolleriyle devam etti . Britt de televizyon filmi Avalon Yüksek , ters Gregg Sulkin filminde Vince Vaughn film Süper Baba destekleyici bir role sahipti , Nicholas Seninle bir kitap uyarlaması Bir Ömür boyu Sparks , ters Scott Eastwood, George Clooney ile -yönettiği bir bilim kurgu serüven yarının Dünya'da Brad Bird star olacak başlığını attı.

Bu yazı 11 ŞUBAT 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız