Anya Monzikova Kimdir ?

Anya Monzikova Kimdir ?

 

Anya Monzikova, Rusya'nın Vologda şehrinde Natalia Monzikova'ya iki kişilik bekar bir anne olarak doğdu. Annesi, Moskova'ya tatile giden bir Amerikalı olan Üvey babasıyla tanıştığında, yazgı bu genç kızın hayatına yeni bir bükülme getirdi. Annesi yine izdivaç etti ve iki Ft taşındı yaşamak. AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ'de yalnızca bir sene sonra, anya mahalli kabiliyet ajanlarının gözünü yakaladı ve genç bir ticari oyuncu ve model olarak çalışmaya başladı.

Fakat Hollywood'a bir baht tatiline kadar değildi, CA, liseden mezun olduktan sonra, kader bu yıldızın geleceğiyle alakalı anlaşmayı imza attı. Tatilinde bir arkadaş bu güzelliği bir kaptan üzerinde çalışan bir grup genç reklamcıya tanıttı. Anya pilot rezervasyonu ve film Los Angeles'ta kaldı. Gösteri gitmediğinde, anya PES etmedi. O yaşamak için bir yer buldu, üniversitede film yapım ve tiyatro kayıtlı ve seçmelere sahne isabet başladı. O anlaşma veyahut hiçbir anlaşma güzellikleri biri olarak düzenli bir iş indi kadar uzun değildi.

Ayağını kapıya sokmak yalnızca başlangıçtı. 2006 seneninde, people mecmuası tarafından en güzel 100 kişiden biri olarak adlandırıldı ve anlaşma veyahut anlaşma yok ortak yıldızları ile beraber seçildi. O sayısız mecmua kapakları ortaya çıkmıştır ve böyle  pist ve daha fazlası gibi dergide bir hayli editoryal moda dağılır olmuştur. Anya, mesleğini ilerletmek için geniş oyunculuk sınıflarına kayıt yaparak oyunculuk eğitimine devam etti. Şimdi sadece birkaç isim böyle Iron Man 2, Surrogate, Cane, Life ve Rider olarak film ve TV şovları onu emek meyvelerini görebilirsiniz. ABC aile gösterisi Melissa, Joey Elena Romanov rolü yinelenen olarak onu arayın. Bu arada bir Rus süper modeli olan Ocak rolünü oynayan Aspen isimli bir dizide öncüdür. Daha bir hayli mermi rolleri ve mecmua önde kapakları ile, bu durdurulamaz kabiliyet göz kulak.

Bu yazı 25 ŞUBAT 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız