Beyaz Tv HD

< / > Sitene Ekle
Sitene Beyaz Tv HD Canlı Yayını ekle..
İsim Kanal Beyaz Televizyon Radyo Yay. San. ve Tic. A.Ş.
Kategori
Genel Merkezi Ankara
Telefon 0 312 333 33 00
Adres http://www.beyaztv.com.tr

 

BEYAZ TV

Beyaz TV, 24 Mayıs 2010’da kurulmuştur. Kanalın kurucusu, Osman Gökçek’tir. Kanal, Beyaz Televizyon Radyo Yayıncılığı Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi olarak 2010 yıllarının başlangıcısında genel yayın türünde SD yayın yapma lisansını almıştır. Tarihler, 15 Temmuz 2014 yıllına geldiğinde ise ‘’ Beyaz TV HD ‘’ adında yeni bir kanal kurulmuştur. Kanal, ‘’ Beyaz TV ‘’ ile aynı yayının yamaktadır tek farkları; yeni kurulan kanalın görüntü kalitesi HD ‘ dir. KanalınSitemizde , Beyaz TV ve diğer tüm kanalları canlı olarak 24 saat boyunca ücretsiz izleyebilirsiniz.

BEYAZ TV’DE NELER VAR ?

Beyaz TV, kanalının yayın akışı ise şöyle ; Beyaz Ana Haber, Söylemezsem Olmaz, Hayatta Her Şey Var, Zengin Kız Fakir Oğlan , Yok Artık , Sakarya Fırat, Derin Futbol, Kur’an-ı Kerim Cüz , Her Açıdan , Yok Artık , Diji – Hal , Sevimli Gurme, Ekopazar, Nazşo Hamarat’la Hafta Sonu, Beyaz Futbol , 7. Gün gibi programların ve belgesellerin olduğu bir yayın akışına mevcut. Yayın akışına baktığımız her gün mutlaka birkaç yabancı filmin yayınlandığını görebiliyoruz. Ağırlıklı olarak Hollywod sinamasında fimler var. Konuları Dram, Aksiyon, Bilim Kurgu, Komedi, Korku türünde filmler yayınlanıyr. Ayrıca daha önce TRT 1’de yeni bölümleri yayınlanmış ve sonrasından final yapmıi ‘’ Zengin Kız Fakir Oğlan ‘’ dizisinin yayınlandığını görüyoruz. Zengin Kız Fakir Oğlan dizisi, komedi – dram türünde yerli bir yapım. Uzunca bir süre devam eden dizinin büyük bir hayran kitlesinin olduğunu, dizinin tekrarlarının yayınlanmasında anlayabiliyoruz .

Arıca kanal da uzun zamandır devam eden ‘’ Beyaz Futbol ‘’ programı da var. Programın sunuculuğunu, Ertem Şener, Ahmet Çakar , Sinan Engin gibi kişilerin yaptığını görüyoruz. Beyaz TV, aynı zamanda ‘’ Söylemezsem Olmaz ‘’ adında magazin programı yayınlanıyor. Programı Ece Erken ve Bircan Bali sunuyor . Bir diğer kadın programı ise ‘’ Hayatta Her Şey Var ‘’ isimli program. Sunucusu ; Nur Viral. Kadınları ilgiyle izlediği programı sizlerle paylaşmak da fayda var . Beyaz TV ve diğer birçok kanalı sitemizden ücretsiz, fuul hd olarak, telefonunuzda , tabletinizden, bilgisayarından 24 saat boyunca donmadan gönül rahatlılığıyla izleyebilirsiniz. Sizlere daha iyi bir hizmet sağlayabilmemiz için yorumlarınızı değerli buluyoruz.

BEYAZ TV CANLI İZLE

 

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar

Yorum Ekle

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?