Bengütürk TV

< / > Sitene Ekle
Sitene Bengütürk TV Canlı Yayını ekle..
İsim Kutup Yıldızı Radyo ve Televizyon Yayıncılık ve Tic.A:Ş
Kategori Haber
Genel Merkezi İstanbul
Telefon 0(212) 281 20 81
Adres http://www.benguturk.com

Bengütürk TV Canlı İzle

Bengütürk TV Türkiye çapında yayın yapan ulusal bir haber kanalıdır. Türkiye'de 2007 yılında yayın hayatına adım atan Bengütürk Tv, daha çok Milliyetçi Hareket Partisi'ne olan yakınlığıyla dikkatleri üzerine çekmektedir.

Aynı zamanda Bengütürk Tv'nin genel yayın yönetmeni olan Murat İde, 2017 yılında yapılacak referandumda hayır oyu kullanacağını söylediği için kanaldan kovulmuştur. Murat İde'in kanaldan kovulması ile medyadan tepkiler almıştırlar. Hatta kanalın ekran yüzleri, bu yüzden kendileri istifa etmiştir bir tepki göstermek için.

Zamanlarının tüm çoğunluğunu siyasete ayıran BengüTürk TV'nin altı çeşit siyaset programı vardır. Yaptıkları siyaset programları ile tüm dikkatleri üstlerin çekselerde, yinede içerik üretmeye devam etmektedirler. Bilindiği üzere Milliyetçi Harekat Partisine yakın olan BengüTürk Tv, yaptığı siyasi programlarda bu partiyi ön plana çıkarmaktadır. Ekonomi takibinin yapıldığı kanal aynı zamanda borsa hakkkında bilgilerde vermektedir. 

Bengü Türk Tv, haber, ekonomi, siyaset konusunda çeşitli programlar yapmaktadır. Kanalın önde gelen haber spikerleri şunlardır;

  • Alptekin İyigün
  • Pelin Koç
  • Kübra Eser
  • Cem Açikgöz
  • Muhammet Kutlu
  • Sibel Mazrek

Bengü Türk Frekansı

Türksat 4A. Frekans: 12422. Sembol Oranı: 27500. Polarizasyon: V - Dikey. FEC:3/4.

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar

Yorum Ekle

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?