Altaş Tv

< / > Sitene Ekle
Sitene Altaş Tv Canlı Yayını ekle..
İsim Altaş Tv (Ordu)
Kategori Yerel
Genel Merkezi Ordu
İletişim info@altastv.com.tr
Telefon 0216 331 0 452

Altaş Tv Canlı Yayın

Altaş Tv kanalını ‘’ Altaş Tv Canlı İzle ‘’ seçeneğiyle izle9.com adresinden 24 saat aralıksız izleyebilirsiniz. Altaş Tv, Ordu temelli yerel yayın yapan bir tv kanalıdır. Kendi bünyesinde çeşitli programları barındırmaktadır. Altaş Tv yayın hayatını 2 Haziran 2011 yılında başlamış, kesintisiz yayın yapan bir tv kanalıdır. Geniş konu başlıklarından çeşitli programlar yayınlanmasıyla bilinir. Ordu şehri’nin nabzını tutan bir yayın politikasına sahiptir. Haber bülteni, turistlik yerler, tarih, gündem, siyaset, ilçeler ve belgesel gibi yapımları sıklıkla yayın akışına taşımaktadır.

Altaş Tv, uydu üzerinden ayın yapan televizyon kanallarından birisidir. Kanal 16:9 yayın formatı ile izleyicilerine en verimli dakikalara yaşatmaktadır. Ordu hakkında yaşanan olaylar ve gelişmeleri öğrenebileceğiniz kaliteli bir tv kanalıdır. Altaş Tv kanalını izle9.com adresinde ‘’ Altaş Tv Canlı izle ‘’ seçeneğiyle 24 saat boyunca kesintisiz izleyebilirsiniz. Altaş Tv yayın akışa baktığımızda karşımıza çıkan yapımlar ; Tarihin Ordusu, Ekran Gazetesi, Günaydın Spor, Tahta Kaşık, Ana Haber, Herkes İçin Sağlık, Tam Saha, Ordu Burada, O Kare, İlahi Muhabbet, Karadeniz Ekonomi, Gönül Pınarından, Gündem Özel, Fikir Meydanı, Markavizyon, Tarihin Ordusu ve Yapboz gibi programlar ön plana çıkmaktadır.

Altaş Tv, Ordu temelinde bir kanal olmasına rağmen, bölgesel yayın akışıyla da bilinmektedir. Karadeniz Bölgesin’de yaşanan gelişmeleri haberleri ve sosyal olayları canlı olarak ekranlarına taşımaktadır. Altaş Tv , geniş izleyici kitlesi ve güçlü yayın akışıyla örnek yerel kanallardan bir tanesidir. Altaş Tv kanalını, izle9.com adresinden dilediğiniz gibi sınırsız izleyebilirsiniz.

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar

Yorum Ekle

apocan tarafından 2020-05-23 11:10:38 tarihinde gönderilmiştir.

Selam canlı tv yayınları çok iyi